Slovenské rebríčky mládeže k 1. 1. 2015 |

Slovenské rebríčky mládeže k 1. 1. 2015

Tatiana KukuľkováOficiálne slovenské rebríčky mládeže k 1. 1. 2015 sú už na svete. Na čele jednotlivých kategórií sú Alexander Valuch, Miriam Kršiaková, Samuel Kalužný, Tatiana Kukuľková, Daniel Oráč, Dalibor Diko, Júlia Dzelinská, Michal Kapusta a Sára Bilkovičová.

Januárové postavenie hráčov je dôležité z viacero hľadísk. V prvom rade sú obrazom výsledkov a výkonov jednotlivých hráčov, no veľa už môže napovedať pred blížiacimi sa vrcholmi v rámci slovenskej scény, ktorými sú majstrovstvá Slovenska (ešte budú rebríčky k 1.3. a 1.5.). Pre trénerov staršieho žiactva a dorastu môžu byť jedným z kritérií pre nominácie na rôzne medzinárodné podujatia, januárové rebríčky slúžia aj ako nástroj na rozdelenie finančných dotácií pre najlepšie slovenské kluby.

Podrobné rebríčky nájdete už tradične na stránke www.sstz.sk.

Muži do 21 rokov

1. Alexander VALUCH 1996 MŠK KYS.NOVÉ MESTO, 2. Ingemar PÉTER 1996 ŠKST FEROMAX BRATISLAVA/STK LUČENEC – KALINOVO, 3. Michal PAVOLKA 1995 ŠKST RUŽOMBEROK, 4. Samuel KALUŽNÝ 1997 TJ Ostrava KST (CZE), 5. Adam BRAT 1998 STK IVÁNKA PRI DUNAJI, 6. Roman REZETKA 1995 ŠKST HAVÍŘOV, 7. Juraj ŽATKO 1995 STK IVÁNKA PRI DUNAJI/ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA, 8. Andrej KAŠŠAY 1998 ŠKST RUŽOMBEROK, 8. Tibor ŠPÁNIK 1999 ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA, 10. Martin JEŽO 1994 ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA/STK ZŠ NA BIELENISKU PEZINOK.

Ženy do 21 rokov

1. Miriam KRŠIAKOVÁ 1997 ŠKST TOPOĽČANY/STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY, 2. Karolína FURKOVÁ 1998 ŠKST TOPOĽČANY, 3. Monika URÍKOVÁ 1999 TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA, 4. Lucia KOKAVCOVÁ 1994 TB WILFERDINGEN/ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA, 5. Tatiana KUKUĽKOVÁ 2000 KST VIKTÓRIA TRNAVA, 6. Simona HORVÁTHOVÁ 1998 STO VALALIKY, 7. Denisa JANTOŠOVÁ 1997 ŠKST RUŽOMBEROK, 8. Katarína BELOPOTOČANOVÁ 2000 MSTK TVRDOŠÍN/OŠK BREZA, 9. Ema LABOŠOVÁ 2001 ŠSTK JUNIOR ČAŇA, 10. Nikoleta PUCHOVANOVÁ 2000 ŠKST RUŽOMBEROK/DOPRASTAV ZVOLEN.

Dorastenci

1. Samuel KALUŽNÝ 1997 TJ Ostrava KST (CZE), 2. Tomáš KOPÁNYI 1997 TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY, 3. Andrej KAŠŠAY 1998 ŠKST RUŽOMBEROK, 4. Tibor ŠPÁNIK 1999 ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA, 5. Adam BRAT 1998 STK IVÁNKA PRI DUNAJI, 6. Jakub PAVOLKA 1998 ŠKST RUŽOMBEROK, 7. Jakub ZELINKA 2000 STK LOKOMOTÍVA KOŠICE, 8. Dávid WILTSCHKA 1999 GASTO METALFIN GALANTA, 9. Štefan PEKO 2000 ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA, 10. Jakub ŠEVEC 1999 ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA.

Dorastenky

1. Tatiana KUKUĽKOVÁ 2000 KST VIKTÓRIA TRNAVA, 2. Karolína FURKOVÁ 1998 ŠKST TOPOĽČANY, 3. Miriam KRŠIAKOVÁ 1997 ŠKST TOPOĽČANY/STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY, 4. Ema LABOŠOVÁ 2001 ŠSTK JUNIOR ČAŇA, 5. Simona HORVÁTHOVÁ 1998 STO VALALIKY, 6. Natália GRIGELOVÁ 2000 ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA, 7. Nikoleta PUCHOVANOVÁ 2000 ŠKST RUŽOMBEROK/DOPRASTAV ZVOLEN, 8. Monika URÍKOVÁ 1999 TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA, 9. Katarína BELOPOTOČANOVÁ 2000 MSTK TVRDOŠÍN/OŠK BREZA, 10. Petronela CEROVSKÁ 1997 DOPRASTAV ZVOLEN.

Starší žiaci

1. Daniel ORÁČ 2000 MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU, 2. Štefan PEKO 2000 ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA, 3. Jakub ZELINKA 2000 STK LOKOMOTÍVA KOŠICE, 4. Patrik BUČKO 2000 ŠKST BOŠANY, 5. René REHO 2000 STK LOKOMOTÍVA KOŠICE, 6. Radovan CYPRICH 2000 MSK ČADCA, 7. Martin KYSEL 2001 MSTK TVRDOŠÍN, 8. Dalibor DIKO 2002 TJ ORAVAN NÁMESTOVO, 9. Samuel FEČO 2001 MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU, 10. Tobiáš PINDURA 2001 ŠKST RUŽOMBEROK.

Staršie žiačky

1. Tatiana KUKUĽKOVÁ 2000 KST VIKTÓRIA TRNAVA, 2. Ema LABOŠOVÁ 2001 ŠSTK JUNIOR ČAŇA, 3. Katarína BELOPOTOČANOVÁ 2000 MSTK TVRDOŠÍN/OŠK BREZA, 4. Nikoleta PUCHOVANOVÁ 2000 ŠKST RUŽOMBEROK/DOPRASTAV ZVOLEN, 5. Natália GRIGELOVÁ 2000 ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA, 6. Dáša ŠINKAROVÁ 2001 ŠKST MICHALOVCE, 7. Paula ČERMÁKOVÁ 2000 ŠKST KARLOVA VES, 8. Monika MAROUSKOVÁ 2000 KERAMING – KUBRAN TRENČÍN, 9. Jana TEREZKOVÁ 2002 ŠKST MICHALOVCE, 10. Zuzana PEKOVÁ 2002 KST VIKTÓRIA TRNAVA.

Mladší žiaci

1. Dalibor DIKO 2002 TJ ORAVAN NÁMESTOVO, 2. Martin ĎANOVSKÝ 2002 LOKOMOTÍVA VRÚTKY, 3. Félix IVANČO 2003 MSK MALACKY, 4. Adam KLAJBER 2003 SŠK POPROČ, 5. Patrik FUSEK 2002 MSK MALACKY, 6. Martin KAPUSTA 2002 MSK ČADCA, 7. Filip DELINČAK 2003 MSK ČADCA, 8. Jakub GOLDÍR 2005 MSK ČADCA, 9. Andrej FREUND 2002 MSK MALACKY, 10. Michal KAPUSTA 2004 MSK ČADCA.

Mladšie žiačky

1. Júlia DZELINSKA 2002 ŠKST MICHALOVCE/STK LOKOMOTÍVA KOŠICE, 2. Zuzana PEKOVÁ 2002 KST VIKTÓRIA TRNAVA, 3. Natália DIVINSKÁ 2002 MSTK TVRDOŠÍN, 4. Alena MAJERSKÁ 2002 STO VALALIKY, 5. Jana TEREZKOVÁ 2002 ŠKST MICHALOVCE, 6. Hana SLOBODNÍKOVÁ 2003 ŠKST KARLOVA VES, 7. Lucia GAŠPARÍKOVÁ 2002 TTC MAJCICHOV, 8. Renáta LACENOVÁ 2003 ŠKST TOPOĽČANY, 9. Lenka DZUROVÁ 2002 STK STARÁ TURÁ, 10. Alžneta KOVÁČOVÁ 2003 ŠKST RUŽOMBEROK.

Najmladší žiaci

1. Michal KAPUSTA 2004 MSK ČADCA, 2. Jakub GOLDÍR 2005 MSK ČADCA, 3. Nicolas KUBALA 2005 KST VIKTÓRIA TRNAVA, 4. Jakub ŠVENTO 2004 LOKOMOTÍVA VRÚTKY, 5. Dávid BELOPOTOČAN 2005 MSTK TVRDOŠÍN, 6. Radoslav ŠRAMO 2005 MSK ČADCA, 7. Roman BELOPOTOČAN 2004 MSTK TVRDOŠÍN, 8. Ivan KULICH 2005  STK LUČENEC – KALINOVO, 9. Samuel ŠUTIAK 2005 STK OROL OTRHÁNKY, 10. Jakub STAŇO 2005 STO VALALIKY.

Najmladšie žiačky

1. Sára BILKOVIČOVÁ 2005 MSK MALACKY, 2. Adriana ILLÁŠOVÁ 2004 ŠKST TOPOĽČANY, 3. Ema ČINČUROVÁ 2005 ŠKST TOPOĽČANY, 4. Monika ŠINKAROVÁ 2005 ŠKST MICHALOVCE, 5. Dominika WILTSCHKOVÁ 2006 GASTO METALFIN GALANTA, 6. Zuzana SVITANOVÁ 2004 STK PC TRENČ.TEPLÁ, 7. Ema MÜLLEROVÁ 2005 STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY, 8. Natália ANDREJKOVIČOVÁ 2004 STO VALALIKY, 9. Nina PORUBÄNOVÁ 2004 KAC JEDNOTA KOŠICE, 10. Eliška ŠTULLEROVÁ 2005 STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY.

Diskusia je uzavretá.