Opäť strieborný a bronzový lesk pre Majcichovčanov |

Opäť strieborný a bronzový lesk pre Majcichovčanov

Medailisti Filip Krajčovič a Lucia Gašparíková. Autor: Miloš Siska.

Medailisti Filip Krajčovič a Lucia Gašparíková.
Autor: Miloš Siska.

Tretí a záverečný bodovací turnaj mládeže regiónu Bratislava-Trnava v stolnom tenise v kategóriách najmladšie a staršie žiactvo priniesol pre TTC Majcichov opäť dve medaily.

Posledný regionálny turnaj vo Veľkých Úľanoch bol pre Majcichovčanov, pokiaľ ide o medaily, kópiou predošlého turnaja v Malackách. V kategórii najmladších žiakov z dvoch Majcichovčanov opäť vynikol Filip Krajčovič, ktorý si zahral už pomaly v tradičnom finále proti víťazovi Nicolasovi Kubalovi. Za 2. miesto si vybojoval druhú striebornú medailu v práve prebiehajúcej sezóne. Ďalší z najmladších žiakov – Janko Sládkovič obsadil 22. miesto. V kategórii najmladších dievčat sa predstavila aj najmladšia účastníčka turnaja, 5-ročná Nelka Krajčovičová a obsadila pekné 9. miesto. Víťazkou sa stala trochu prekvapujúco Malačanka Bianka Polakovičová.

V kategórii staršieho žiactva sa o medailu pre TTC Majcichov postarala už tradične Lucia Gašparíková. Za 3. miesto získala bronzový kov, ktorý je jej celkovo šiesty medzi staršími dievčatami. Víťazkou sa stala Laura Švajdlenková z Malaciek. Medzi staršími žiakmi pri neúčasti Richarda Kollára obsadili Matej Klučár a Dominik Sekera 13., resp. 19. miesto. Víťazom sa stal Félix Ivančo z Malaciek.

Diskusia je uzavretá.