Kalužná s Klimovou boli pri víťazstve TSV Betzingen |

Kalužná s Klimovou boli pri víťazstve TSV Betzingen

Natália Kalužná.

Natália Kalužná

Pomaly vrcholia aj regionálne súťaže v Nemecku. Cez víkend sa do hry zapojilo už tradične aj niekoľko Slovákov.

Odchovanec Považskej Bystrici Jozef Kovalík bodoval vo dvojhrách naplno a pomohol svojmu tímu k výhre 9:7.

V Regionallige Herren Süd bojovali Pavol Mego, Patrik Vlačuška a Marek Novotný proti lídrovi tabuľky. Vyrovnaný zápas sa skončil však v neprospech slovenskej légie.

Najlepšiemu tímu súťaže čelil v Oberlige Herren Bayern David Karas, jeho Rosenheim však nemal šancu a prehral 8:1.

Suverénne si cez víkend počínali Milan Kačník a Filip Pindura. TTG Neckarbischofsheim vyhral 9:4 a drží sa na druhej priečke v tabuľke.

Výborne si počínali aj dievčatá. Selická s Kokavcová síce potiahli svoj tím len k remíze, no Natália Kalužná s Monikou Klimovou, ale aj Tatiana Bakaiová priviedli svoje družstvá k jednoznačným víťazstvám.

 

Regionalliga Herren Südwest

TV Bad Rappenau – TSG 1845 Heilbronn 9:7, Kovalík, Umapathisivam – Klosek, Dudek 0:3, Kovalík – Dudek 3:2, Kovalík – Klosek 3:1.

1. ASV Grünwettersbach II 17 15 1 1 146:68 31
2. TTC Zugbrücke Grenzau II 18 15 1 2 154:75 31
3. VfR Birkmannsweiler 17 12 0 5 139:101 24
4. FT V. 1844 Freiburg 18 9 2 7 120:117 20
5. TSV Wendlingen 17 8 3 6 120:105 19
6. TV Bad Rappenau 16 9 0 7 108:110 18
7. TV Leiselheim 17 5 5 7 116:123 15
8. TSG 1845 Heilbronn 19 7 1 11 119:143 15
9. TTC Kerpen Illingen 17 2 3 12 100:137 7
10. TV 06 Limbach 18 2 3 13 91:148 7

 

Regionalliga Herren Süd

SSV 07 Schlotheim – TTC Holzhausen 9:4, Novotný, Laboutka – Hoffmann, Zuckerriedel 3:0, Mego, Koch – Fuß, Kurkowski 3:1, Vlačuška, Priebe – Meinel, Hille 1:3, Mego – Fuß 3:1, Vlačuška – Meinel 3:2, Novotný – Hoffmann 0:3, Mego – Kurkowski 3:0, Vlačuška – Hoffmann 2:3, Novotný – Meinel 3:2.

SSV 07 Schlotheim – SV Schott Jena 7:9, Novotný, Laboutka – Ignjatov, Niezgoda 3:2, Mego, Koch – Stehle, Petkov 1:3, Vlačuška, Priebe – Schädlich, Meierhof 2:3, Mego – Stehle 0:3, Vlačuška – Schädlich 3:0, Novotný – Ignjatov 3:2, Mego – Petkov 3:1, Vlačuška – Ignjatov 3:0, Novotný – Schädlich 0:3, Novotný, Laboutka – Stehle, Petkov 1:3.

1. SV Schott Jena 15 14 1 0 134:45 29
2. SV Sachsenrg. Hohenstein-E. 16 9 4 3 130:85 22
3. TTC Holzhausen 16 10 1 5 118:93 21
4. SSV 07 Schlotheim 17 9 3 5 129:103 21
5. TSV Schwabhausen 15 8 1 6 110:92 17
6. DJK SpVgg Effeltrich 15 8 1 6 108:96 17
7. TB/ASV Regenstauf 17 5 3 9 93:129 13
8. Döbelner SV Vorwärts 15 5 0 10 87:114 10
9. SpVgg Thalkirchen 14 2 0 12 49:120 4
10. LTTV Leutzscher Füchse 1990 16 1 0 15 61:142 2

 

Oberliga Herren Bayern

TSV 1860 Ansbach – SB DJK Rosenheim 9:1, Lengerov, Bresser – Karas, Wetzel 0:3, Floritz – Karas 3:0, Wosik – Karas 3:0.

1. TSV 1860 Ansbach 15 14 0 1 132:44 28
2. FC Tegernheim 15 11 1 3 115:77 23
3. SB DJK Rosenheim 14 10 0 4 106:79 20
4. TTC Fortuna Passau II 13 7 0 6 95:82 14
5. TuS Bad Aibling 13 5 2 6 83:92 12
6. TSV Windsbach 13 5 1 7 74:92 11
7. DJK SB Landshut 15 4 1 10 83:122 9
8. TSV Eintracht Eschau 13 2 1 10 67:111 5
9. SV DJK Kolbermoor 15 2 0 13 68:124 4

 

HERREN Badenliga

TTC 1946 Weinheim II – TTG Neckarbischofsheim 4:9, Dörsam, Korn – Pindura, Bartlog 3:2, Klumpp, Weidenauer – Kačník, Frey 0:3, Klumpp – Pindura 0:3, Pätzold – Kačník 0:3, Klumpp – Kačník 0:3, Pätzold – Pindura 1:3.

1. TTC Singen 17 14 1 2 143:74 29
2. TTG Neckarbischofsheim 17 13 1 3 139:103 27
3. TTC Odenheim 17 9 2 6 132:116 20
4. TTC 1946 Weinheim II 16 8 2 6 118:102 18
5. TTC Mühlhausen 17 9 0 8 126:110 18
6. Spvgg Ottenau 17 7 4 6 125:112 18
7. TTV Ettlingen 17 6 5 6 127:113 17
8. TV Mosbach 17 7 3 7 123:127 17
9. TG Eggenstein 16 4 3 9 89:125 11
10. 1. TTC Ketsch 17 4 1 12 97:136 9
11. DJK Oberschopfheim 16 0 0 16 43:144 0

 

Regionalliga Damen Südwest

TTC Mülheim-Urmitz/Bhf – TB Wilferdingen 7:7, Schmitz, Lauf – Selická, Kokavcová 3:1, Schmitz – Selická 3:0, Pfefferkorn – Kokavcová 1:3, Feltens – Selická 3:1, Lauf – Kokavcová 3:1, Schmitz – Kokavcová 1:3, Pfefferkorn – Selická 0:3.

TSV Betzingen – TSV Herrlingen 8:1, Kalužná, Käshammer – Ziegler, Rembold 3:2, Klimová, Kardauskaite – Skokanitsch, Honold 3:2, Kalužná – Rembold 3:0, Klimová – Skokanitsch 2:3, Kalužná – Zigler 3:0.

1. TB Wilferdingen 14 11 2 1 108:44 24
2. TTC Bietigheim-Bissingen 15 11 2 2 112:72 24
3. TSV Betzingen 16 11 1 4 114:62 23
4. TTC Mülheim-Urmitz/Bhf 15 9 1 5 98:74 19
5. TTC matec Frickenhausen 16 9 1 6 97:84 19
6. TTG Süßen II 14 7 1 6 82:79 15
7. Post Südstadt Karlsruhe 13 2 4 7 61:90 8
8. TSV Gau-Odernheim 15 3 2 10 53:105 8
9. TSV Herrlingen 14 2 2 10 61:100 6
10. TTC Nünschweiler 14 0 0 14 36:112 0

 

Oberliga Damen Baden-Württemberg

TSV Herrlingen II – TTC 1946 Weinheim 0:8, Truöl, Konrad – Bakaiová, Olbert 0:3, Truöl – Bakaiová 0:3, Stengel – Bakaiová 0:3.

1. TTC 1946 Weinheim 15 15 0 0 120:28 30
2. VfL Sindelfingen II 18 11 4 3 128:75 26
3. NSU Neckarsulm II 15 11 2 2 109:59 24
4. DJK Sportbund Stuttgart 16 8 3 5 100:86 19
5. TSG Steinheim/M. 14 8 1 5 94:67 17
6. DJK Offenburg II 15 8 1 6 86:70 17
7. VfR Altenmünster 14 4 0 10 66:89 8
8. TSV Herrlingen II 14 3 1 10 36:97 7
9. TTSV Mönchweiler 15 1 0 14 41:116 2
10. TTV Weinheim-West 14 0 0 14 19:112 0

Diskusia je uzavretá.