Kraželová, Selická, Kokavcová a Bakaiová sa tešia z víťazstva v súťaži |

Kraželová, Selická, Kokavcová a Bakaiová sa tešia z víťazstva v súťaži

KraželováStolnotenisové súťaže v Nemecku mali cez víkend na programe posledné zápasy. Na radosť nás Slovákov ženy – Tatiana Bakaiová, Silvia Selická, Lucia Kokavcová a Mária Kraželová tešia z víťazstva v súťaži a postupu do vyššej ligy. Naopak, mužom sa podarilo svoje tímy udržať v aktuálnych ligách, až na celok Michala Jiráska.

TV Bad Rappenau v zostave s Jozefom Kovalíkom prehral oba posledné duely, no v Regionallige Herren Südwest obsadil konečné 7. miesto.

Z Regionalligy Herren Süd, žiaľ, vypadáva LTTV Leutzscher Füchse 1990, ktorý na záver sezóny podľahol TSV Schwabhausenu 2:9. SSV 07 Schlotheim v zostave s Palom Megom, Patrikom Vlačuškom a Marekom Novotným obsadil v rovnakej súťaži 5. priečku, Jaslovského DJK SpVgg Effeltrich skončil šiesty.

V poslednom kole sa výborne darilo Davidovi Karasovi. ten vyhral obe dvojhry a úspešný bol aj vo štvorhre, SB DJK Rosenheim obsadil v Oberlige Herren Bayern tretiu pozíciu.

Z postupu sa teší Mária Kraželová. TTC Langweid zvládol šláger kola s druhým TTG Süßen, i keď prehrával už 4:3. Za zmienku stojí fakt, že posledný víťazný bod vybojovala práve slovenská hráčka, i keď prehrávala 2:1 na sety.

O ligu vyššie mieria aj Silvia Selická s Luciou Kokavcovou a tiež ďalšia Nitrianka Tatiana Bakaiová.

 

Regionalliga Herren Südwest

TSV Wendlingen – TV Bad Rappenau 9:4, Behringer, Gerold – Kovalík, Staat 3:0, Zapf – Kovalík 0:3, Gerold – Kovalík 0:3.

TV Bad Rappenau – VfR Birkmannsweiler 1:9, Kovalík, Jerkovic – Ogunrinde, Teliysky 0:3, Kovalík – Ogunrinde 1:3.

1. ASV Grünwettersbach II 20 18 1 1 173:79 37
2. TTC Zugbrücke Grenzau II 20 16 1 3 169:87 33
3. VfR Birkmannsweiler 20 14 0 6 161:114 28
4. TSV Wendlingen 20 10 3 7 144:125 23
5. FT V. 1844 Freiburg 20 10 2 8 133:132 22
6. TV Leiselheim 20 7 5 8 137:142 19
7. TV Bad Rappenau 20 9 0 11 121:146 18
8. TSG 1845 Heilbronn 20 8 1 11 128:150 17
9. TTC Kerpen Illingen 20 3 3 14 120:160 9
10. TV 06 Limbach 20 3 3 14 107:159 9
11. 1. FSV Mainz 05 II 20 2 1 17 74:173 5

 

Regionalliga Herren Süd

SSV 07 Schlotheim – SV SR Hohenstein-E. 4:9, Novotný, Laboutka – Proano Quimis, Neumann-Manz 3:1, Mego, Koch – Smirnov, Zakharov 2:3, Vlačuška, Priebe – Hornbogen, Grossu 1:3, Mego – Smirnov 3:0, Vlačuška – Neumann-Manz 0:3, Novotný – Zakharov 2:3, Mego – Proano Quimis 1:3, Vlačuška – Zakharov 0:3, Novotný – Neumann-Manz 1:3.

SpVgg Thalkirchen – DJK SpVgg Effeltrich 3:9, Weber, Ziermeier – Jaslovský, Quick 1:3, Weber – Jaslovský 1:3, Rodriguez Egocheaga – Jaslovský 3:0.

LTTV Leutzscher Füchse 1990 – TSV Schwabhausen 2:9, Jirásek, Putuntica – Pache, Schmidt 2:3, Jirásek – Shouman 0:3, Jirásek – Covaciu 1:3.

1. SV Schott Jena 18 17 1 0 161:58 35
2. SV SR Hohenstein-E. 18 11 4 3 147:90 26
3. TSV Schwabhausen 18 11 1 6 137:101 23
4. TTC Holzhausen 18 11 1 6 134:106 23
5. SSV 07 Schlotheim 18 9 3 6 133:112 21
6. DJK SpVgg Effeltrich 18 9 1 8 126:116 19
7. TB/ASV Regenstauf 18 5 3 10 95:138 13
8. Döbelner SV Vorwärts 18 6 0 12 102:139 12
9. LTTV Leutzscher Füchse 1990 18 2 0 16 72:157 4
10. SpVgg Thalkirchen 18 2 0 16 66:156 4

 

Oberliga Herren Bayern

SB DJK Rosenheim – DJK SB Landshut 9:5, Karas, Frank – Carstens, Ruhland 3:1, Karas – Carstens 3:0, Karas – Riedl 3:1.

1. TSV 1860 Ansbach 16 15 0 1 141:47 30
2. FC Tegernheim 16 12 1 3 124:83 25
3. SB DJK Rosenheim 16 12 0 4 124:84 24
4. TTC Fortuna Passau II 16 8 0 8 113:102 16
5. TuS Bad Aibling 16 7 2 7 107:109 16
6. TSV Windsbach 16 5 1 10 83:119 11
7. DJK SB Landshut 16 4 1 11 88:131 9
8. TSV Eintracht Eschau 16 4 1 11 87:131 9
9. SV DJK Kolbermoor 16 2 0 14 72:133 4

 

3. Bundesliga Damen Süd

TTG Süßen – TTC Langweid 4:6, Gruber, Volz – Kraželová, Schneider 3:1, Volz – Kraželová 2:3, Binder – Kraželová 2:3.

TTC Langweid – TSV Schwabhausen II 6:0, Kraželová, Schneider – Welz, Tugui 3:1, Kraželová – Mozler 3:0.

1. TTC Langweid 18 15 1 2 101:37 31
2. TTG Süßen 18 14 0 4 98:53 28
3. ESV Weil 18 13 1 4 94:53 27
4. TTF Frankenthal 18 8 4 6 82:68 20
5. TTSV Saarlouis-Fraulautern 18 10 0 8 77:70 20
6. TSV Schwabhausen II 18 9 1 8 77:70 19
7. BSC Rapid Chemnitz 18 5 3 10 67:85 13
8. VfL Sindelfingen 18 4 3 11 58:89 11
9. TV 1921 Hofstetten 18 5 1 12 51:86 11
10. TTC HS Schwarza 18 0 0 18 14:108 0

 

Regionalliga Damen Südwest

TSV Gau-Odernheim – TSV Betzingen 2:8, Jiang, Schwierz – Kalužná, Christ 3:1, Graversen, Harter – Klimová, Kardauskaite 0:3, Jiang – Kalužná 3:2, Graversen – Klimová 0:3, Schwierz – Kalužná 0:3, Harter – Klimová 0:3.

TTC matec Frickenhausen – TB Wilferdingen 4:8, Leopold, Sterr – Selická, Hörndl 1:3, Schlender – Selická 3:1, Wisniewski – Selická 2:3.

TTC Mülheim-Urmitz/Bhf – TSV Betzingen 7:7, Schmitz, Lauf – Klimová, Kalužná 3:2, Feltens – Kalužná 0:3, Pfefferkorn – Klimová 3:2, Schmitz – Kalužná 2:3, Lauf – Klimová 0:3, Lauf – Kalužná 1:3, Schmitz – Klimová 1:3.

TB Wilferdingen – TTC Nünschweiler 8:0, Selická, Hörndl – Girolimetto, Frauendorf 3:0, Selická – Girolimetto 3:0, Selická – Batteiger 3:0.

1. TB Wilferdingen 18 15 2 1 140:55 32
2. TTC Bietigheim-Bissingen 18 13 2 3 133:84 28
3. TSV Betzingen 18 12 2 4 129:71 26
4. TTC Mülheim-Urmitz/Bhf 18 11 2 5 121:89 24
5. TTC matec Frickenhausen 18 9 1 8 105:100 19
6. TTG Süßen II 18 9 1 8 106:103 19
7. TSV Herrlingen 18 4 3 11 88:119 11
8. Post Südstadt Karlsruhe 18 3 5 10 84:122 11
9. TSV Gau-Odernheim 18 3 4 11 69:127 10
10. TTC Nünschweiler 18 0 0 18 39:144 0

 

Oberliga Damen Baden-Württemberg

TSG Steinheim/M. – TTC 1946 Weinheim 2:8, Dietrich, Clauss – Bakaiová, Olendzka 0:3, Clauss – Bakaiová 0:3, Dietrich – Bakaiová 0:3.

1. TTC 1946 Weinheim 18 18 0 0 144:32 36
2. NSU Neckarsulm II 18 13 2 3 127:73 28
3. VfL Sindelfingen II 18 11 4 3 128:75 26
4. DJK Offenburg II 18 10 1 7 107:85 21
5. DJK Sportbund Stuttgart 18 9 3 6 112:99 21
6. TSG Steinheim/M. 18 9 1 8 112:92 19
7. VfR Altenmünster 18 7 0 11 90:107 14
8. TSV Herrlingen II 18 4 2 12 57:122 10
9. TTSV Mönchweiler 18 1 2 15 61:138 4
10. TTV Weinheim-West 18 0 1 17 28:143 1

Diskusia je uzavretá.