Rebríčky mládeže k 1.7.2015: Trnava velí štyrom kategóriám! |

Rebríčky mládeže k 1.7.2015: Trnava velí štyrom kategóriám!

Tatiana KukuľkováSlovenský stolnotenisový zväz (SSTZ) zverejnil na svojej webovej stránke aktuálne slovenské rebríčky mládeže k 1.7. 2015. Kompletné rebríčky sú zverejnené na stránke www.sstz.sk.

Rebríčkom kraľujú hráči KST Viktória Trnava, ktorí sú z desiatich kategórií na čele až v štyroch! Tatiana Kukuľková je líderkou dorasteniek a starších žiačok, Štefan Peko trónuje v rebríčku starších žiakov, Zuzana Peková je na prvej pozícii medzi mladšími žiačkami.

Zaujímavý je aj rebríček žien do 21 rokov, kde až prvých trinásť priečok okupujú hráčky v dorasteneckom a mladšom veku, až na 14. priečke je Lucia Kokavcová, vekom patriaca do kategórie do 21 rokov.

 

Aktuálne slovenské rebríčky (1.-5. miesto)

Muži do 21 rokov: 1. VALUCH Alexander MŠK KYS.NOVÉ MESTO, 2. PÉTER Ingemar ŠKST FEROMAX BRATISLAVA/STK LUČENEC – KALINOVO, 3.-4. KALUŽNÝ Samuel TJ Ostrava KST (CZE), 3.-4. PAVOLKA Michal ŠKST RUŽOMBEROK, 5. REZETKA Roman ŠKST HAVÍŘOV.

Ženy do 21 rokov: 1. HORVÁTHOVÁ Simona STO VALALIKY, 2. FURKOVÁ Karolína ŠKST TOPOĽČANY, 3. KRŠIAKOVÁ Miriam ŠKST TOPOĽČANY/STK NOVÁ BAŇA/PODLUŽANY, 4. URÍKOVÁ Monika TTC POVAŽSKÁ BYSTRICA, 5. JANTOŠOVÁ Denisa ŠKST RUŽOMBEROK.

Dorastenci: 1. KALUŽNÝ Samuel TJ Ostrava KST (CZE), 2. ŠPÁNIK Tibor ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA, 3. BRAT Adam STK IVÁNKA PRI DUNAJI, 4. KOPÁNYI Tomáš TTC INTERSPEAD N.ZÁMKY, 5. KAŠŠAY Andrej ŠKST RUŽOMBEROK.

Dorastenky: 1. KUKUĽKOVÁ Tatiana KST VIKTÓRIA TRNAVA, 2. LABOŠOVÁ Ema ŠSTK JUNIOR ČAŇA, 3. PUCHOVANOVÁ Nikoleta ŠKST RUŽOMBEROK/ZVOLEN, 4. BELOPOTOČANOVÁ Katarína MSTK TVRDOŠÍN/OŠK BREZA, 5. FURKOVÁ Karolína ŠKST TOPOĽČANY.

Starší žiaci: 1. PEKO Štefan ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA/KST VIKTÓRIA TRNAVA, 2. ORÁČ Daniel MŠK VSTK VRANOV NAD TOPĽOU, 3. ZELINKA Jakub STK LOKOMOTÍVA KOŠICE, 4. REHO René STK LOKOMOTÍVA KOŠICE, 5. BUČKO Patrik ŠKST BOŠANY.

Staršie žiačky: 1. KUKUĽKOVÁ Tatiana KST VIKTÓRIA TRNAVA, 2. LABOŠOVÁ Ema ŠSTK JUNIOR ČAŇA, 3. BELOPOTOČANOVÁ Katarína MSTK TVRDOŠÍN/OŠK BREZA, 4. PUCHOVANOVÁ Nikoleta ŠKST RUŽOMBEROK/DOPRASTAV ZVOLEN, 5. GRIGELOVÁ Natália ŠK RAČA-ŠK ŠOG NITRA.

Mladší žiaci: 1. DIKO Dalibor TJ ORAVAN NÁMESTOVO, 2. IVANČO Félix MSK MALACKY, 3. PACH Kamil STO VALALIKY, 4. DRÁB Matúš ŠKST MICHALOVCE, 5. KLAJBER Adam SŠK POPROČ.

Mladšie žiačky: 1. PEKOVÁ Zuzana KST VIKTÓRIA TRNAVA, 2. DIVINSKÁ Natália MSTK TVRDOŠÍN, 3. TEREZKOVÁ Jana ŠKST MICHALOVCE, 4. DZELINSKA Júlia ŠKST MICHALOVCE/STK LOKOMOTÍVA KOŠICE, 5. MAJERSKÁ Alena STO VALALIKY.

Najmladší žiaci: 1. GOLDÍR Jakub MSK ČADCA, 2. ŠVENTO Jakub LOKOMOTÍVA VRÚTKY, 3. KUBALA Nicolas KST VIKTÓRIA TRNAVA, 4. KAPUSTA Michal MSK ČADCA, 5. BLAŠKO Nikolas ŠKST MICHALOVCE.

Najmladšie žiačky: 1. ILLÁŠOVÁ Adriana ŠKST TOPOĽČANY, 2. ČINČUROVÁ Ema ŠKST TOPOĽČANY, 3. BILKOVIČOVÁ Sára MSK MALACKY, 4. ANDREJKOVIČOVÁ Natália STO VALALIKY, 5. SVITANOVÁ Zuzana STK PC TRENČ.TEPLÁ.

Pridať komentár