Ľubo Pištej otvoril e-shop pod názvom PINGPONGSHOP |

Ľubo Pištej otvoril e-shop pod názvom PINGPONGSHOP

11719829_10205826323349971_689832471_nPingpongshop, to je novinka na stolnotenisovom trhu, ktorá dnes uzrela svetlo sveta. Viac o novootvorenom stolnotenisovom e-shope nám povedal Ľubomír Pištej, dlhoročná opora slovenskej reprezentácie a majiteľ obchodu.

Ľubo, dnešným dňom si otvoril stolnotenisový obchod. Prezradil by si nám, čo ťa doviedlo k tejto myšlienke?

– Áno, otvoril som e-shop pod názvom www.pingpongshop.sk . Dlhšiu dobu som sa zamýšľal nad tým, čo by som chcel v budúcnosti robiť a jasnou voľbou pre mňa bolo pokračovanie v stolnotenisovom prostredí. Neskôr by som rád rozšíril ponuku služieb o organizovanie sústredení pre mladých talentovaných hráčov, ale taktiež i pre tých skôr narodených, ktorí aj v pokročilejšom veku majú chuť sa zlepšovať.

Aké stolnotenisové značky môžeme nájsť v novootvorenej predajni?

– V mojom e-shope nájdete široký sortiment tovaru s čo najviac značkami, aby si každý zákazník prišiel na svoje. Keďže mojim osobným sponzorom je značka Joola, tak je zrejmé, že aj túto značku nájdete v ponuke. Budem dodávať aj ázijské značky ako DHS, Giant Dragon, či tenisky Mizuno atď.

Čoskoro odštartuje nová sezóna, ktorá by už aj na Slovensko mala definitívne priniesť plastové loptičky. Ktoré z nich by si odporučil na tréning resp. na majstrovské zápasy?

– Keďže mám už ročnú skúsenosť s plastovými loptičkami, tak by som určite odporučil loptičky Xushaofa (sú bezkonkurenčne najrovnejšie, ale životnosť po zahraní hranou rakety je zatiaľ menšia). Na vysokej úrovni sú loptičky Joola Super P, s ktorými som hrával aj v klube DTJ Hradec Králové a boli sme s nimi veľmi spokojní. Pomer ceny a kvality je na top úrovni.

PištejS novou sezónou prídu do stolnotenisového kolotoča aj nádejní stolní tenisti, ktorí ešte len začínajú so stolným tenisom. Ak sa nevedia rozhodnúť, s akou raketou či poťahmi hrať, môžu sa na teba obrátiť a prípadne sa poradiť?

– Samozrejme by som chcel ísť v obchode touto cestou a dať svojím zákazníkom ten najlepší servis. Rád hráčom pomôžem s výberom materiálu, nie vždy to je jednoduché, pretože každý hráč je iný, ale myslím, že svojimi skúsenosťami budem platným poradcom a pomocníkom.

Pridať komentár