Nováčik vďaka triu Slovákov remizoval, Kraželová opäť víťazne |

Nováčik vďaka triu Slovákov remizoval, Kraželová opäť víťazne

Milan Kačník

Milan Kačník

Cez víkend pokračovali regionálne súťaže v Nemecku. Do hry sa zapojilo viacero Slovákov, niekoľkí z nich hrali premiérový zápas v novom klube.

Nováčik Oberligy Herren Baden-Württemberg TTG Neckarbischofsheim v zostave s tromi Slovákmi Milanom Kačníkom, Jozefom Koválikom a Petrom Madom na úvod zaknihoval remízu, chalani urobili zhodne po jednom bode. V rovnakej súťaži bojoval aj odchovanec Čadce Marián Maják, ktorý, žiaľ, nebodoval, no stáli proti nemu veľmi silní hráči Adam Robertson a Kay Stumper.

V Oberlige Herren Bayern bodoval naplno Dávid Karas, jeho Rosenheim zvíťazil hladko 9:1.

Z mužov sa najmenej darilo Michalovi Jiráskovi, ktorý bol pri prehre LTTV Leutzscher Füchse 1990.

V 3. Bundeslige Damen Süd sa v prvom zápase viedlo lepšie Márii Kraželovej. TTC Langweid vyhral 6:3, ľaváčka urobila 1,5 bodu. Naopak, Cisariková hrajúca na vrchu bola pri prehre TB Wilferdingen.

Absolútne sa nedarilo trojici Kalužná – Klimová – Drotárová, dievčatá hrajúce v jednom tíme prehrali prvý zápas hladko 8:0.

A nakoniec, bodovo prispeli k výborným výkonom svojím tímom v Oberlige Tatiana Bakaiová a Mária Kraželová.

 

Oberliga Herren Baden-Württemberg

TTC Tuttlingen – TTG Neckarbischofsheim 8:8, Schärrer, Ettwein – Koválik, Kačník 1:3, Fader, Pudimat – Mada, Seel 3:1, Schneider – Kačník 1:3, Stickel – Koválik 2:3, Pudimat – Mada 3:1, Schneider – Koválik 3:0, Stickel – Kačník 3:1, Ettwein – Mada 0:3, Schneider, Stickel – Koválik, Kačník 3:2.

TTC Singen – TTC 95 Odenheim 9:1, Pelz, Loss – Maják, Wacker 1:3, Stumper – Maják 3:1, Robertson – Maják 3:1.

1. TTC Singen 1 1 0 0 9:1 2
2. SV Salamander Kornwestheim 1 1 0 0 9:5 2
3. SpVgg Gröningen-Satteldorf 1 1 0 0 9:6 2
4. TTC Gnadental 2 1 0 1 15:12 2
5. TB Untertürkheim 2 1 0 1 15:15 2
6. TTG Neckarbischofsheim 1 0 1 0 8:8 1
7. TTC Tuttlingen 1 0 1 0 8:8 1
8. ESV Weil 1 0 0 1 5:9 0
9. SV Plüderhausen 1 0 0 1 3:9 0
10. TTC 95 Odenheim 1 0 0 1 1:9 0

 

Oberliga Herren Bayern

SB DJK Rosenheim – TTC Fortuna Passau II 9:1, Karas, Büttner – Mader, Lendler 3:1, Karas – Mader 3:0, Karas – Schauer 3:0.

1. DJK SB Landshut 2 2 0 0 18:10 4
2. TV 1848 Erlangen 2 2 0 0 18:13 4
3. SB DJK Rosenheim 1 1 0 0 9:1 2
4. TTC Fortuna Passau II 2 1 0 1 10:14 2
5. TuS Bad Aibling 0 0 0 0 0:0 0
6. TSV 1863 Schwabmünchen 0 0 0 0 0:0 0
7. DJK Sparta Noris Nürnberg 0 0 0 0 0:0 0
8. TSV Schwabhausen II 1 0 0 1 7:9 0
9. SpVgg Thalkirchen 1 0 0 1 5:9 0
10. TSV Windsbach 1 0 0 1 5:9 0
11. MTV 1881 Ingolstadt 2 0 0 2 11:18 0

 

Oberliga Herren Mitte

LTTV Leutzscher Füchse 1990 – TTC Börde Magdeburg 4:9, Jirásek, Mosslly – Beder, Duniec 3:0, Jirásek – Kostadinov 0:3, Jirásek – Beder 2:3.

1. TTC Börde Magdeburg 4 3 1 0 35:19 7
2. Stahl Blankenburg 3 3 0 0 27:6 6
3. VfB Schleiz 4 2 2 0 34:25 6
4. Medizin Magdeburg 3 1 2 0 25:19 4
5. DJK Biederitz 1 1 0 0 9:7 2
6. SV Dresden-Mitte 1950 3 0 2 1 20:25 2
7. TSV Elektronik Gornsdorf 4 0 1 3 15:35 1
8. LTTV Leutzscher Füchse 1990 1 0 0 1 4:9 0
9. TTV Burgstädt 2 0 0 2 6:18 0
10. SV Schott Jena II 3 0 0 3 15:27 0

 

3. Bundesliga Damen Süd

TB Wilferdingen – TSV Schwabhausen II 1:6, Cisariková, Ziegler – Mauer, Kahler 0:3, Cisariková – Maier 0:3.

TTC Langweid – SV Schott Jena 6:3, Kraželová, Schneider – Jukic, Reith 3:0, Kraželová – Schädlich 3:1.

1. TSV Schwabhausen II 4 4 0 0 24:10 8
2. TTG Süßen 2 2 0 0 12:6 4
3. TTC Langweid 2 2 0 0 12:7 4
4. BSC Rapid Chemnitz 1 1 0 0 6:3 2
5. TV 1921 Hofstetten 2 1 0 1 10:8 2
6. SV DJK Kolbermoor II 1 0 0 1 4:6 0
7. VfL Sindelfingen 1 0 0 1 2:6 0
8. NSU Neckarsulm 2 0 0 2 7:12 0
9. TB Wilferdingen 2 0 0 2 3:12 0
10. SV Schott Jena 3 0 0 3 8:18 0

 

Regionalliga Damen Südwest

TTC 1946 Weinheim – TSV Betzingen 8:0, Weimer, Handl – Kalužná, Klimová 3:2, Olendzka, Becker – Drotárová, Christ 3:0, Olendzka – Kalužná 3:1, Becker – Drotárová 3:0, Fischer – Klimová 3:0, Weimer – Kalužná 3:0.

1. TTC 1946 Weinheim 2 2 0 0 16:4 4
2. TSV Gau-Odernheim 2 1 1 0 15:9 3
3. DJK Sportbund Stuttgart 2 1 1 0 15:11 3
4. TTV Rimlingen-Bachem 1 1 0 0 8:04 2
5. TTG Süßen II 2 1 0 1 12:9 2
6. TTC Bietigheim-Bissingen 1 0 1 0 7:7 1
7. TTC Mülheim-Urmitz/Bhf 1 0 1 0 7:7 1
8. ASG Altenkirchen 1 0 0 1 4:8 0
9. TSV Herrlingen 1 0 0 1 1:8 0
11. TTC Wirges 2 0 0 2 6:16 0

 

Oberliga Damen Südwest

TTC Nünschweiler – TTF Frankenthal 3:8, Veith, Batteiger – Bakaiová, Stauch 0:3, Veith – Bakaiová 0:3, Girolimetto – Bakaiová 2:3, Batteiger – Bakaiová 0:3.

TSG Kaiserslautern – TTF Frankenthal 7:7, Knieriemen, Klug – Bakaiová, Stauch 0:3, Knieriemen – Bakaiová 0:3, Jansen – Bakaiová 0:3, Klug – Bakaiová 0:3.

1. TTF Frankenthal 2 1 1 0 15:10 3
2. TTSV Saarlouis-Fraulautern 1 1 0 0 8:1 2
3. TSG Heidesheim 1 1 0 0 8:3 2
4. TSG Kaiserslautern 2 0 2 0 14:14 2
5. DJK Heusweiler 2 1 0 1 9:13 2
6. TSG Zellertal 3 0 2 1 17:22 2
7. TTC Nünschweiler 2 0 1 1 10:15 1
8. TTV Niederlinxweiler 0 0 0 0 0:0 0
9. FC Queidersbach 0 0 0 0 0:0 0
10. TTC Gelb-Rot Trier 1 0 0 1 5:8 0

 

Oberliga Damen Bayern

TTC Langweid II – TSV Schwabhausen IV 8:6, Kraželová, Durgun – Dietrich, Greib-Trapp 1:3, Kraželová – Greib-Trapp 3:0, Kraželová – Dietrich 3:1, Kraželová – Prsa 3:1.

TTC Langweid II – DJK SB Landshut 8:1, Kraželová, Durgun – Balog, Auer 3:0, Kraželová – Auer 3:1, Kraželová – Balog 3:0.

1. TTC Langweid II 2 2 0 0 16:7 4
2. TV 1886 Ebersdorf 2 1 1 0 15:11 3
3. DJK SB Regensburg 1 1 0 0 8:3 2
4. TuS Fürstenfeldbruck II 2 1 0 1 12:14 2
5. TSV Schwabhausen IV 3 0 1 2 19:23 1
6. SV 1963 Riedering 0 0 0 0 0:0 0
7. TV 1921 Hofstetten II 0 0 0 0 0:0 0
8. Wolframs-Eschenbach 0 0 0 0 0:0 0
9. SV Niederbergkirchen 1968 1 0 0 1 3:8 0
10. DJK SB Landshut 1 0 0 1 1:8 0

Pridať komentár