Zlatí Krajčovič a Gašparíková |

Zlatí Krajčovič a Gašparíková

Zlatí medailisti Filip Krajčovič a Lucia Gašparíková z TTC Majcichov

Zlatí medailisti Filip Krajčovič a Lucia Gašparíková z TTC Majcichov

V nedeľu 20. 9. 2015 na Záhorí odohrali 1. bodovací turnaj regiónu Bratislava-Trnava v stolnom tenise v kategóriách najmladšie a staršie žiactvo, ktorý priniesol pre TTC Majcichov dve celkové víťazstvá.

Prvé mládežnícke podujatie bratislavsko-trnavského regiónu v kategóriách najmladšieho a staršieho žiactva v sezóne 2015/2016 neprinieslo žiadne prekvapenia. V kategórii najmladších žiakov vynikol Majcichovčan Filip Krajčovič, ktorý sa pohodlne dostal až do finále. V ňom bez väčších komplikácií vyhral a zabezpečil si tak pre seba prvú zlatú medailu na regionálnom turnaji. Postup zo základnej skupiny tesne ušiel Jankovi Sládkovičovi, ktorému v celkovom hodnotení nakoniec pripadlo 15. až 21. miesto. V kategórii najmladších dievčat sa pri neúčasti Nelky Krajčovičovej premiérovo predstavila aj 7-ročná Emka Dominová, ktorá obsadila 13. až 15. miesto. Víťazkou turnaja sa stala Sára Bilkovičová z Malaciek.

V kategórii staršieho žiactva sa pre TTC Majcichov o ďalšiu zlatú medailu postarala Lucia Gašparíková, ktorá suverénne bez straty čo len jediného setu súťaž vyhrala. Je to jej premiérové celkové víťazstvo medzi staršími dievčatami na podujatí bratislavsko-trnavského regiónu. Víťazom turnaja sa medzi staršími žiakmi stal Félix Ivančo z Devínskej Novej Vsi.

Autor: Tibor Kollár

Pridať komentár