Bardoň doviedol Post SV Mühlhausen II k prvej výhre |

Bardoň doviedol Post SV Mühlhausen II k prvej výhre

Prvé víťazstvo v sezóne si cez víkend zapísal v 3. Bundeslige Herren Süd . 2,5 bodmi sa o to veľkou mierou pričinil Michal Bardoň, ktorý porazil Schlichtera aj Olivaresa.

Víťazne si počínali aj Alexander Valuch či Martin Jaslovský, vedúcu pozíciu si postrážil Rosenheim Davida Karasa.

Ženám sa nedarilo, Mária Kraželová a dvojica Drotárová – Kalužná boli pri prehre svojich celkov.

 

3. Bundesliga Herren Süd

Post SV Mühlhausen II – 1. FSV Mainz 05 6:3, Bardoň, Schreyer – Schlichter, Christmann 3:1, Bardoň – Olivares 3:1, Bardoň – Schlichter 3:1.

1. ASV Grünwettersbach II 6 5 1 0 35:17 11
2. TTC 1946 Weinheim 5 3 1 1 25:18 7
3. TTC Zugbrücke Grenzau II 4 2 2 0 22:15 6
4. SV Schott Jena 4 2 1 1 20:14 5
5. NSU Neckarsulm 4 2 1 1 21:15 5
6. Post SV Mühlhausen II 5 1 2 2 21:25 4
7. 1. FSV Mainz 05 4 1 1 2 18:19 3
8. TTC Wohlbach 4 1 0 3 12:22 2
9. FC Bayern München 5 1 0 4 10:27 2
10. DJK Sportbund Stuttgart 5 0 1 4 17:29 1

 

Regionalliga Herren Süd

TB/ASV Regenstauf – SV SR Hohenstein-E. 9:3, Valuch, Pytlík – Smirnov, Koschmieder 3:0, Valuch – Zakharov 3:1, Valuch – Neumann-Manz 3:0.

DJK SpVgg Effeltrich – SB Versbach 9:7, Jaslovský, Rodriguez Egocheaga – Ball, Geist 0:3, Jaslovský – Geist 3:1, Jaslovský – Ball 2:3, Zaus, Rattassep – Ball, Geist 3:2.

1. bTSV 1860 Ansbach 4 3 1 0 35:23 7
2. TB/ASV Regenstauf 4 2 1 1 32:25 5
3. MSV Hettstedt 5 2 1 2 35:34 5
4. TSV Schwabhausen 5 2 1 2 34:37 5
5. DJK SpVgg Effeltrich 2 2 0 0 18:12 4
6. SSV 07 Schlotheim 5 2 0 3 31:30 4
7. SV SR Hohenstein-E. 6 2 0 4 33:42 4
8. SB Versbach 3 1 1 1 24:21 3
9. TTC Holzhausen 4 1 1 2 28:29 3
10. HTTC 09 Wernigerode 2 0 0 2 1:18 0

 

Oberliga Herren Baden-Württemberg

TTC 95 Odenheim – TTC Gnadental 3:9, Maják, Wacker – Horlacher, Westendorf 3:0, Maják – Horlacher 3:2, Maják – GAO Peng 0:3.

1. TTC Gnadental 5 4 0 1 42:28 8
2. SpVgg Gröningen-Satteldorf 4 3 1 0 35:24 7
3. SV Salamander Kornwestheim 2 2 0 0 18:7 4
4. SV Plüderhausen 4 2 0 2 23:21 4
5. ESV Weil 5 2 0 3 34:33 4
6. TTC Singen 3 1 1 1 20:18 3
7. TB Untertürkheim 4 1 1 2 27:32 3
8. TTC Tuttlingen 5 1 1 3 33:40 3
9. TTG Neckarbischofsheim 3 0 2 1 16:25 2
10. TTC 95 Odenheim 3 0 0 3 7:27 0

 

Oberliga Herren Bayern

DJK SB Landshut – SB DJK Rosenheim 1:9, Erhardsberger, Eder – Karas, Buttner 0:3, Riedl – Karas 0:3, Erhardsberger – Karas 0:3.

SB DJK Rosenheim – TuS Bad Aibling 9:2, Karas, Buttner – Englmeier, Dykin 3:0, Karas – Leidel 3:0, Karas – Grzyb 2:3.

1. SB DJK Rosenheim 5 5 0 0 45:5 10
2. TV 1848 Erlangen 3 3 0 0 27:19 6
3. TTC Fortuna Passau II 4 3 0 1 28:25 6
4. SpVgg Thalkirchen 3 2 0 1 23:17 4
5. DJK SB Landshut 6 2 0 4 37:46 4
6. DJK Sparta Noris Nürnberg 1 1 0 0 9:5 2
7. TSV Schwabhausen II 2 1 0 1 16:14 2
8. TSV 1863 Schwabmünchen 2 1 0 1 10:16 2
9. TuS Bad Aibling 3 0 1 2 14:26 1
10. TSV Windsbach 4 0 1 3 26:35 1
11. MTV 1881 Ingolstadt 5 0 0 5 18:45 0

 

Oberliga Herren Mitte

LTTV Leutzscher Füchse 1990 – VfB Schleiz 4:9, Jirásek, Mosslly – Simpson, Lätzer 3:0, Jirásek – Spalek 0:3, Jirásek – Červený 1:3.

1. VfB Schleiz 7 3 3 1 56:46 9
2. Stahl Blankenburg 4 3 1 0 35:14 7
3. TTC Börde Magdeburg 4 3 1 0 35:19 7
4. DJK Biederitz 3 3 0 0 27:17 6
5. TSV Elektronik Gornsdorf 7 2 1 4 40:53 5
6. Medizin Magdeburg 3 1 2 0 25:19 4
7. SV Schott Jena II 5 2 0 3 33:40 4
8. SV Dresden-Mitte 1950 5 0 2 3 32:43 2
9. TTV Burgstädt 5 1 0 4 26:43 2
10. LTTV Leutzscher Füchse 1990 3 0 0 3 12:27 0

 

Herren Verbandsliga

TTC Mühringen – TTF Altshausen 5:9, Rahberger, Pachlhofer – Blanár, Očko 1:3, Marsi – Blanár 3:1, Kallai – Blanár 3:0.

1. TG Donzdorf 4 4 0 0 36:12 8
2. VfL Kirchheim 4 4 0 0 36:15 8
3. TTF Altshausen 4 3 0 1 28:18 6
4. SpVgg Mössingen 4 2 1 1 32:28 5
5. NSU Neckarsulm II 4 2 0 2 22:28 4
6. TTC Bietigheim-Bissingen II 4 1 1 2 25:27 3
7. SSV Reutlingen 3 1 0 2 16:25 2
8. TTC Mühringen 4 1 0 3 24:28 2
9. DJK Sportbund Stuttgart II 5 1 0 4 22:41 2
10. TSG Steinheim/M. 4 0 0 4 17:36 0

 

3. Bundesliga Damen Süd

TTC Langweid – BSC Rapid Chemnitz 3:6, Kraželová, Schneider – Lasch, Beckert 3:1, Kraželová – Kijok 3:1.

1. TTG Süßen 6 5 1 0 35:15 11
2. TSV Schwabhausen II 6 5 0 1 34:19 10
3. TTC Langweid 5 3 1 1 26:22 7
4. BSC Rapid Chemnitz 5 3 0 2 21:22 6
5. NSU Neckarsulm 5 2 1 2 24:22 5
6. VfL Sindelfingen 4 2 0 2 18:15 4
7. TB Wilferdingen 5 1 2 2 19:26 4
8. TV 1921 Hofstetten 5 1 0 4 17:26 2
9. SV Schott Jena 6 0 1 5 19:35 1
10. SV DJK Kolbermoor II 3 0 0 3 7:18 0

 

Regionalliga Damen Südwest

TSV Betzingen – TTC Bietigheim-Bissingen 3:8, Kalužná, Käshammer – Ballmann, Wagner 3:1, Drotárová, Christ – Chen, Dragas 1:3, Kalužná – Chen 0:3, Drotárová – Dragas 2:3, Kalužná – Ballmann 1:3, Drotárová – Wagner 2:3.

1. TTC 1946 Weinheim 5 5 0 0 40:6 10
2. DJK Sportbund Stuttgart 4 3 1 0 31:17 7
3. TTC Bietigheim-Bissingen 3 2 1 0 23:12 5
4. TSV Herrlingen 4 2 0 2 20:19 4
5. TSV Gau-Odernheim 4 1 2 1 23:24 4
6. TTV Rimlingen-Bachem 4 2 0 2 21:25 4
7. TTG Süßen II 4 1 1 2 24:24 3
8. TSV Betzingen 3 1 0 2 11:17 2
9. TTC Mülheim-Urmitz/Bhf 2 0 1 1 7:15 1
10. ASG Altenkirchen 2 0 0 2 5:16 0
11. TTC Wirges 5 0 0 5 10:40 0

Pridať komentár