Bardoň nastúpil na druhý zápas, Jaslovský zdolal Mega |

Bardoň nastúpil na druhý zápas, Jaslovský zdolal Mega

Michal Bardoň a Barbora Balážová opäť nastúpili v Bundeslige, v 3. najvyššej súťaži bojovali dve dievčatá, Cisariková a Kraželová.

Topoľčiansky odchovanec nastúpil druhýkrát v rade, POST SV však prehral 0:3, a nezabránil tomu ani Slovák, ktorý podľahol Waltherovi v troch setoch. Mühlhausen je po deviatich kolách posledný v tabuľke.

Regionalliga Herren Süd mala na programe súboj Jaslovského proti trom Slovákom v drese Schlotheimu. V jedinom vzájomnom zápase sa stretli Jaslovský s Megom, víťazne si počínal starší a skúsenejší hráč, celkovo vyhral Effeltrich 9:5.

V ďalších súťažiach nastúpili aj Keinath, Pindura, Maják, Blanár či Jančovič.

Báška Balážová bola pri prehre Essenu s Driburgom, slovenská hráčka urobila 1,5 bodu, keď nestačila len na Mittelham. Essen tak prehral druhýkrát v sezóne.

V 3. lige sa viac darilo Kraželovej, víťazný zápas zaznamenali Kalužná s Klimovou.

 

Tischtennis Bundesliga

Post SV Mühlhausen – TTC Schwalbe Bergneustadt 0:3, Bardoň – Walther 0:3.

1. TTF Liebherr Ochsenhausen 9 8 0 1 25:10 16
2. 1. FC Saarbrücken-TT 9 8 0 1 24:10 16
3. TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell 9 7 0 2 23:11 14
4. TTC Schwalbe Bergneustadt 9 5 0 4 18:16 10
5. Borussia Düsseldorf 9 4 0 5 22:19 8
6. SV Werder Bremen 9 4 0 5 16:17 8
7. TTC Zugbrücke Grenzau 9 3 0 6 17:22 6
8. TTC Hagen 9 3 0 6 11:22 6
9. ASV Grünwettersbach 9 2 0 7 10:25 4
10. Post SV Mühlhausen 9 1 0 8 11:25 2

 

Regionalliga Herren Süd

DJK SpVgg Effeltrich – SSV 07 Schlotheim 9:5, Zaus, Rattasep – Mego, Koch 3:2, Jaslovský, Rodriguez Egocheaga – Novotný, Laboutka 2:3, Ehret, Buttner – Vlačuška, Priebe 3:1, Jaslovský – Mego 3:1, Rodriguez Egocheaga – Novotný 3:2, Ehret – Vlačuška 2:3, Jaslovský – Laboutka 2:3, Zaus – Mego 2:3, Rodriguez Egocheaga – Vlačuška 3:2, Ehret – Novotný 3:1.

1. TSV 1860 Ansbach 6 5 1 0 53:28 11
2. DJK SpVgg Effeltrich 7 5 1 1 56:40 11
3. TB/ASV Regenstauf 8 5 1 2 66:41 11
4. SB Versbach 6 4 1 1 51:40 9
5. TSV Schwabhausen 8 4 1 3 57:56 9
6. SSV 07 Schlotheim 7 3 0 4 45:40 6
7. MSV Hettstedt 6 2 1 3 38:43 5
8. TTC Holzhausen 7 1 2 4 43:55 4
9. SV SR Hohenstein-E. 9 2 0 7 46:69 4
10. HTTC 09 Wernigerode 6 0 0 6 11:54 0

 

Oberliga Herren Hessen

TTV 1951/66 Stadtallendorf – TuS 1884 Kriftel 9:5, Pindura, Kuternozinski – Fröhlich Wagenbach, Stockhofe 2:3, Pindura – Stockhofe 0:3, Pindura – Schneider 0:3.

TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II – NSC Watzenborn-Stbg. 9:0, Keinath, Meng – Harnisch, Armbrüster 3:1, Keinath – Grotzsch 3:0.

SVH 1945 Kassel – TTV 1951/66 Stadtallendorf  9:7, Hilgenberg, Weber – Pindura, Kuternozinski 3:0, Weber – Pindura 0:3, Schmidt – Pindura 3:1.

1. TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II 7 6 0 1 60:23 12
2. Gießener SV 7 5 1 1 59:35 11
3. SVH 1945 Kassel 7 4 2 1 54:38 10
4. TTV 1951/66 Stadtallendorf 8 5 0 3 55:46 10
5. TV 1894 Braunfels 7 3 1 3 48:50 7
6. VfR Fehlheim 1929 8 3 1 4 50:59 7
7. TTC RW 1921 Biebrich 7 3 0 4 44:52 6
8. TuS 1884 Kriftel 7 3 0 4 46:54 6
9. DJK Blau-Weiß Münster 7 1 1 5 34:56 3
10. NSC Watzenborn-Stbg. 7 0 0 7 26:63 0

 

Oberliga Herren Baden-Württemberg

SV Salamander Kornwestheim – TTC 95 Odenheim 9:0, Lukacs, Escher – Maják, Wacker 3:0, Steinle – Maják 3:1.

1. SV Salamander Kornwestheim 7 7 0 0 63:19 14
2. SpVgg Gröningen-Satteldorf 7 5 1 1 58:47 11
3. TTC Gnadental 7 5 0 2 58:42 10
4. TTG Neckarbischofsheim 7 3 2 2 47:46 8
5. SV Plüderhausen 8 4 0 4 50:41 8
6. TTC Singen 7 3 1 3 46:45 7
7. ESV Weil 7 3 0 4 46:44 6
8. TB Untertürkheim 7 2 1 4 45:54 5
9. TTC Tuttlingen 8 1 1 6 41:67 3
10. TTC 95 Odenheim 7 0 0 7 14:63 0

 

Herren Verbandsliga

TSG Steinheim/M. – TTF Altshausen 6:9, Burk, Vitrano – Blanár, Očko 2:3, Chudík – Blanár 3:0, Gastel – Blanár 3:0.

1. TG Donzdorf 8 7 1 0 71:34 15
2. VfL Kirchheim 7 6 0 1 60:34 12
3. TTF Altshausen 8 5 0 3 59:48 10
4. SSV Reutlingen 9 4 2 3 64:70 10
5. TTC Mühringen 7 3 1 3 50:44 7
6. TTC Bietigheim-Bissingen II 8 3 1 4 52:55 7
7. SpVgg Mössingen 7 2 2 3 50:54 6
8. DJK Sportbund Stuttgart II 8 3 0 5 46:63 6
9. NSU Neckarsulm II 8 2 1 5 48:63 5
10. TSG Steinheim/M. 8 0 0 8 37:72 0

 

Herren Bayernliga Süd

SV DJK Kolbermoor – FC Bayern München II 5:9, Jančovič, Messelberger – Koppl, Kaindl 0:3, Jančovič – Kaindl 1:3, Jančovič – Koppl 0:3.

1. FC Bayern München II 7 7 0 0 63:24 14
2. TSV Gräfelfing 8 7 0 1 70:47 14
3. Post SV Telekom Augsburg 7 6 0 1 56:30 12
4. SpVgg Westheim 7 2 2 3 48:52 6
5. DJK SB Landshut II 6 2 1 3 44:44 5
6. DJK Altdorf 7 2 1 4 43:56 5
7. TTG Phoenix Straubing 6 1 2 3 35:50 4
8. TSV Murnau 7 2 0 5 42:58 4
9. TV Ruhmannsfelden 7 2 0 5 37:56 4
10. SV DJK Kolbermoor 8 0 2 6 49:70 2

 

1. Bundesliga Damen

TuS Bad Driburg – TUSEM Essen  6:4, Nutte, Michajlova – Balážová, Lemmer 0:3, Mittelham – Balážová 3:1, SHI Qi – Balážová 1:3.

1. ttc berlin eastside 7 7 0 0 42:7 14
2. TUSEM Essen 7 5 0 2 37:28 10
3. SV DJK Kolbermoor 5 4 0 1 26:15 8
4. TuS Bad Driburg 6 4 0 2 24:24 8
5. TTG Bingen/Münster-Sarmsheim 6 3 0 3 28:22 6
6. TTV Hövelhof 6 3 0 3 23:26 6
7. TV Busenbach 6 2 1 3 20:29 5
8. SV Böblingen 6 1 1 4 23:32 3
9. TSV Schwabhausen 6 1 0 5 19:34 2
10. LTTV Leutzscher Füchse 1990 7 0 0 7 17:42 0

 

3. Bundesliga Damen Süd

VfL Sindelfingen – TB Wilferdingen 6:0, Lorenz, Richter – Cisariková, Kirner 3:2, YANG-XU – Cisariková 3:0.

TTC Langweid – NSU Neckarsulm 6:1, Kraželová, Schneider – Matthes, Wurst 3:0, Kraželová – Mayer 3:2.

1. TTG Süßen 9 7 1 1 51:25 15
2. BSC Rapid Chemnitz 9 7 0 2 45:33 14
3. TTC Langweid 8 6 1 1 44:28 13
4. TSV Schwabhausen II 8 6 0 2 43:29 12
5. NSU Neckarsulm 8 3 2 3 36:34 8
6. VfL Sindelfingen 8 3 1 4 33:32 7
7. TB Wilferdingen 7 1 2 4 20:38 4
8. SV Schott Jena 8 1 1 6 29:45 3
9. TV 1921 Hofstetten 7 1 0 6 21:38 2
10. SV DJK Kolbermoor II 6 0 0 6 16:36 0

 

Regionalliga Damen Südwest

DJK Sportbund Stuttgart – TSV Betzingen 5:8, Modinger, Brucker – Kalužná, Klimová 3:1, Brucker – Klimová 3:2, Eichner – Kalužná 3:2, Brucker – Kalužná 1:3, Eichner – Klimová 1:3, Modinger – Kalužná 3:1, Weitzel – Klimová 0:3.

1. TTC 1946 Weinheim 8 8 0 0 64:9 16
2. TTC Bietigheim-Bissingen 8 7 1 0 63:25 15
3. DJK Sportbund Stuttgart 8 5 1 2 52:38 11
4. TSV Gau-Odernheim 9 3 3 3 51:55 9
5. TTC Mülheim-Urmitz/Bhf 8 3 2 3 47:44 8
6. TTV Rimlingen-Bachem 8 4 0 4 43:43 8
7. TTG Süßen II 7 3 1 3 45:38 7
8. TSV Betzingen 8 3 0 5 24:52 6
9. TSV Herrlingen 9 3 0 6 42:51 6
10. TTC Wirges 9 2 0 7 33:60 4
11. ASG Altenkirchen 8 0 0 8 15:64 0

Pridať komentár