Bardoň nastúpil v Bundeslige, Balážová porazila svoju spoluhráčku zo štvorhry |

Bardoň nastúpil v Bundeslige, Balážová porazila svoju spoluhráčku zo štvorhry

Barbora BalážováCez víkend malo Slovensko zastúpenie v oboch najvyšších nemeckých súťažiach. Popri stabilne hrajúcej Balážovej si premiéru v prebiehajúcej sezóne pripísal aj ďalší Topoľčanec.

Michal Bardoň prehral s Francúzom Simonom Gauzym 3:1, keď bol úspešný len v druhom sete. Post SV Mühlhausen prehral s lídrom tabuľky tesne 3:2.

Výborne sa viedlo Balážovej, ktorá urobila 2,5 bodu, i keď obe svoje dvojhry vyhrala tesne 3:2. Báška si poradila aj so svojou spoluhráčkou zo štvorhry na ME s Hanou Matelovou. Essen je momentálne na druhej priečke v tabuľke.

Bojovalo už tradične viacero Slovákov v nižších súťažiach, ich výsledky sa dočítate v jednotlivých ligách…

 

Tischtennis Bundesliga

TTF Liebherr Ochsenhausen – Post SV Mühlhausen 3:2, Gauzy – Bardoň 3:1.

1. TTF Liebherr Ochsenhausen 8 7 0 1 22:8 14
2. 1. FC Saarbrücken-TT 8 7 0 1 21:10 14
3. TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell 8 6 0 2 20:11 12
4. Borussia Düsseldorf 8 4 0 4 20:16 8
5. SV Werder Bremen 8 4 0 4 16:14 8
6. TTC Schwalbe Bergneustadt 8 4 0 4 15:16 8
7. TTC Zugbrücke Grenzau 8 3 0 5 15:19 6
8. TTC Hagen 8 3 0 5 11:19 6
9. Post SV Mühlhausen 8 1 0 7 11:22 2
10. ASV Grünwettersbach 8 1 0 7 7:23 2

 

Regionalliga Herren Süd

TB/ASV Regenstauf – HTTC 09 Wernigerode 9:0, Valuch, Pytlík – Merta, Rosenfeld 3:0, Valuch – Merta 3:2.

DJK SpVgg Effeltrich – TSV 1860 Ansbach 3:9, Jaslovský, Rodriguez Egocheaga – Floritz, Wosik 0:3, Jaslovský – Wosik 0:3, Jaslovský – Floritz 0:3.

1. TSV 1860 Ansbach 6 5 1 0 53:28 11
2. TB/ASV Regenstauf 8 5 1 2 66:41 11
3. DJK SpVgg Effeltrich 6 4 1 1 47:35 9
4. SB Versbach 6 4 1 1 51:40 9
5. TSV Schwabhausen 8 4 1 3 57:56 9
6. SSV 07 Schlotheim 6 3 0 3 40:31 6
7. MSV Hettstedt 6 2 1 3 38:43 5
8. TTC Holzhausen 7 1 2 4 43:55 4
9. SV SR Hohenstein-E. 9 2 0 7 46:69 4
10. HTTC 09 Wernigerode 6 0 0 6 11:54 0

 

Oberliga Herren Baden-Württemberg

SV Plüderhausen – TTC 95 Odenheim 9:1, Schaal, Gottheit – Maják, Wacker 3:2, Blagojevic  – Maják 0:3, Huzjak – Maják 3:2.

TTG Neckarbischofsheim – SV Salamander Kornwestheim 4:9, Kačník, Frey – Lukacs, Lehmann 3:0, Kovalík, Bartlog – Steinle, Escher 1:3, Kovalík – Lukacs 3:1, Kačník – Steinle 1:3, Kovalík – Steinle 1:3, Kačník – Lukacs 2:3.

1. SV Salamander Kornwestheim 6 6 0 0 54:19 12
2. TTC Gnadental 6 5 0 1 51:33 10
3. SpVgg Gröningen-Satteldorf 6 4 1 1 49:40 9
4. TTG Neckarbischofsheim 7 3 2 2 47:46 8
5. SV Plüderhausen 8 4 0 4 50:41 8
6. ESV Weil 7 3 0 4 46:44 6
7. TTC Singen 6 2 1 3 37:42 5
8. TB Untertürkheim 7 2 1 4 45:54 5
9. TTC Tuttlingen 7 1 1 5 38:58 3
10. TTC 95 Odenheim 6 0 0 6 14:54 0

 

Oberliga Herren Mitte

LTTV Leutzscher Füchse 1990 – SV Schott Jena II          8:8, Jirásek, Mosslly – Tresselt, Meding 3:2, Jirásek – Niezgoda 0:3, Jirásek – Skvrna 3:1, Jirásek, Mosslly – Niezgoda, Skvrna 3:1.

1. Stahl Blankenburg 7 6 1 0 62:25 13
2. Medizin Magdeburg 7 4 3 0 60:38 11
3. TTC Börde Magdeburg 7 5 1 1 57:40 11
4. VfB Schleiz 8 4 3 1 65:50 11
5. DJK Biederitz 7 3 1 3 52:52 7
6. SV Schott Jena II 8 2 2 4 54:65 6
7. TSV Elektronik Gornsdorf 8 2 1 5 44:62 5
8. TTV Burgstädt 8 2 0 6 44:65 4
9. SV Dresden-Mitte 1950 7 0 3 4 42:60 3
10. LTTV Leutzscher Füchse 1990 7 1 1 5 36:59 3

 

Herren Verbandsliga

DJK Sportbund Stuttgart II – TTF Altshausen 9:6, Foege, Trampitsch – Blanár, Očko 0:3, Foege – Blanár 1:3, Steffens – Blanár 3:1.

1. TG Donzdorf 7 7 0 0 63:26 14
2. VfL Kirchheim 6 5 0 1 51:29 10
3. SSV Reutlingen 8 4 1 3 56:62 9
4. TTF Altshausen 7 4 0 3 50:42 8
5. TTC Mühringen 7 3 1 3 50:44 7
6. TTC Bietigheim-Bissingen II 7 3 1 3 47:46 7
7. SpVgg Mössingen 7 2 2 3 50:54 6
8. NSU Neckarsulm II 7 2 1 4 41:54 5
9. DJK Sportbund Stuttgart II 7 2 0 5 37:56 4
10. TSG Steinheim/M. 7 0 0 7 31:63 0

 

1. Bundesliga Damen

TUSEM Essen – TTG Bingen/Münster-Sarmsheim 6:4, Balážová, Lemmer – Čechová, Matelová 3:0, Balážová – DING Yaping 3:2, Balážová – Matelová 3:2.

1. ttc berlin eastside 6 6 0 0 36:07 12
2. TUSEM Essen 6 5 0 1 33:22 10
3. SV DJK Kolbermoor 4 3 0 1 20:12 6
4. TuS Bad Driburg 5 3 0 2 18:20 6
5. TTG Bingen/Münster-Sarmsheim 6 3 0 3 28:22 6
6. TTV Hövelhof 6 3 0 3 23:26 6
7. TV Busenbach 4 1 1 2 14:20 3
8. SV Böblingen 5 1 1 3 20:26 3
9. TSV Schwabhausen 6 1 0 5 19:34 2
10. LTTV Leutzscher Füchse 1990 6 0 0 6 14:36 0

 

Regionalliga Damen Südwest

TSV Betzingen – TSV Gau-Odernheim 8:3, Klimová, Henzler – Jiang, Graversen 0:3, Klimová – Fries 3:0, Klimová – Graversen 3:0, Klimová – Jiang 3:2.

1. TTC 1946 Weinheim 8 8 0 0 64:9 16
2. TTC Bietigheim-Bissingen 7 6 1 0 55:20 13
3. DJK Sportbund Stuttgart 7 5 1 1 47:30 11
4. TSV Gau-Odernheim 8 3 2 3 44:48 8
5. TTG Süßen II 6 3 1 2 40:30 7
6. TSV Herrlingen 8 3 0 5 40:43 6
7. TTC Mülheim-Urmitz/Bhf 6 2 1 3 32:37 5
8. TTV Rimlingen-Bachem 6 2 0 4 27:41 4
9. TSV Betzingen 7 2 0 5 16:47 4
10. TTC Wirges 9 2 0 7 33:60 4
11. ASG Altenkirchen 6 0 0 6 15:48 0

 

Oberliga Damen Südwest

TSG Zellertal – TTF Frankenthal 1:8, Bayer, Mayer – Bakaiová, Leckel 3:2, Ermel – Bakaiová 0:3, Bayer – Bakaiová 0:3.

TTF Frankenthal – DJK Heusweiler 8:5, Bakaiová, Leckel – Schneider, Shor 3:1, Bakaiová .- Schneider 3:0, Bakaiová – Wagner 3:1, Bakaiová – Schäfer 3:0.

1. TTF Frankenthal 8 6 2 0 62:30 14
2. TSG Kaiserslautern 7 4 3 0 53:32 11
3. FC Queidersbach 5 4 1 0 39:17 9
4. TSG Zellertal 6 2 2 2 34:33 6
5. TSG Heidesheim 6 3 0 3 35:35 6
6. TTC Nünschweiler 6 2 2 2 37:40 6
7. TTSV Saarlouis-Fraulautern 5 2 0 3 30:29 4
8. DJK Heusweiler 7 2 0 5 28:50 4
9. TTV Niederlinxweiler 5 0 0 5 19:40 0
10. TTC Gelb-Rot Trier 5 0 0 5 9:40 0

Pridať komentár