Ďalšie dva zlaté kovy pre TTC Majcichov |

Ďalšie dva zlaté kovy pre TTC Majcichov

Gašparíková a Krajčovič z TTC Majcichov.

Gašparíková a Krajčovič z TTC Majcichov.

BRATISLAVA – PODUNAJSKÉ BISKUPICE. V poslednú novembrovú nedeľu odohrali 2. bodovací turnaj regiónu Bratislava-Trnava v stolnom tenise v kategóriách najmladšie a staršie žiactvo, ktorý priniesol pre TTC Majcichov opäť dve celkové víťazstvá.

Druhé mládežnícke podujatie bratislavsko-trnavského regiónu v kategóriách najmladšieho a staršieho žiactva v sezóne 2015/2016 sa odohralo v bratislavských Podunajských Biskupiciach. V kategórii najmladších žiakov opäť suverénne zvíťazil Majcichovčan Filip Krajčovič, ktorý získal pre seba druhú zlatú medailu v tohtoročnej sezóne. V kategórii najmladších dievčat zahrala výborne 6-ročná Petronela Krajčovičová, ktorá postúpila zo základnej skupiny a nakoniec obsadila 5. až 8. miesto. Druhá z Majcichovčaniek Ema Dominová skončila na 13. až 16. mieste. Víťazkou sa stala Dominika Wiltschková z Galanty.

V kategórii starších žiačok sa o ďalšie jednoznačné víťazstvo a zlatú medailu pre TTC Majcichov postarala Lucia Gašparíková. Je to takisto jej druhý celkový triumf medzi staršími dievčatami na podujatí bratislavsko-trnavského regiónu. Medzi staršími chlapcami sa stal víťazom Benjamín Mikluščák z Bratislavy.

TEXT A FOTO: TIBOR KOLLÁR

Pridať komentár