Mego porazil Balla, Bardoňove body nepomohli |

Mego porazil Balla, Bardoňove body nepomohli

Pavol MegoV najvyššej súťaži sa cez víkend nepredstavil ani jeden zo Slovákov. Michal Bardoň v zostave nefiguroval, Tusem Essen mal voľno.

A tak najvyššou súťažou, v ktorej nastúpili Slováci, bola 3. Bundesliga. Kraželová aj Bardoň si v nej počínali víťazne, Topoľčanec musel otáčať stav 0:2 s Grozdanom Grozdanovom, no jeho tím celkovo utrpel porážku. Kraželová prispela k výhre vo štvorhre, vo dvojhre sa naopak nepredstavila, nakoľko domáce nenastúpili v plnom počte.

 

3. Bundesliga Herren Süd

Post SV Mühlhausen II – TTC Wohlbach 3:6, Bardoň, Schreyer – Christ, Forkel 3:2, Bardoň – Foerster 3:0, Bardoň – Grozdanov 3:2.

1. TTC Zugbrücke Grenzau II 9 6 2 1 50:28 14
2. ASV Grünwettersbach II 9 6 2 1 46:30 14
3. SV Schott Jena 9 5 2 2 47:29 12
4. 1. FSV Mainz 05 9 5 2 2 47:31 12
5. Post SV Mühlhausen II 9 3 2 4 39:43 8
6. NSU Neckarsulm 9 3 1 5 31:41 7
7. TTC 1946 Weinheim 9 3 1 5 31:42 7
8. TTC Wohlbach 8 3 0 5 31:39 6
9. DJK Sportbund Stuttgart 9 2 2 5 35:44 6
10. FC Bayern München 8 1 0 7 15:45 2

 

Regionalliga Herren Süd

SSV 07 Schlotheim – SB Versbach 3:9, Novotný, Laboutka – Wall, Theissmann 2:3, Mego, Koch – Ball, Geist 1:3, Vlačuška, Priebe – Rosner, Weinhold 1:3, Mego – Ball 3:2, Vlačuška – Wall 2:3, Novotný – Geist 2:3, Mego – Theissmann 1:3, Vlačuška – Geist 1:3.

TSV Schwabhausen – DJK SpVgg Effeltrich 5:9, Covaciu, Becker – Jaslovský, Rodriguez, Egocheaga 0:3, Covaciu – Jaslovský 1:3, Shouman – Jaslovský 3:2.

SSV 07 Schlotheim – TSV 1860 Ansbach 2:9, Novotný, Laboutka – Lengerov, Schubert 3:1, Mego, Koch – Floritz, Wosik 0:3, Vlačuška, Priebe – Welt, You 2:3, Mego – Floritz 0:3, Vlačuška – Welt 3:1, Novotný – Lengerov 0:3, Mego – Wosik 1:3.

1. TSV 1860 Ansbach 8 7 1 0 71:31 15
2. DJK SpVgg Effeltrich 8 6 1 1 65:45 13
3. SB Versbach 7 5 1 1 60:43 11
4. TB/ASV Regenstauf 8 5 1 2 66:41 11
5. TSV Schwabhausen 9 4 1 4 62:65 9
6. TTC Holzhausen 9 2 3 4 60:64 7
7. MSV Hettstedt 7 2 2 3 46:51 6
8. SSV 07 Schlotheim 9 3 0 6 50:58 6
9. SV SR Hohenstein-E. 9 2 0 7 46:69 4
10. HTTC 09 Wernigerode 8 0 0 8 13:72 0

 

Oberliga Herren Hessen

TV 1894 Braunfels – TTV 1951/66 Stadtallendorf  5:9, Przybylik, Lattermann – Pindura, Kuternozinski 3:0, Lattermann – Pindura 3:0, Withanage – Pindura 0:3.

VfR Fehlheim 1929 – TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II 3:9, Schweickert, Immel – Keinath, Meng 0:3, Thiruvengadam – Keinath 1:3, Bondarev – Keinath 0:3.

1. TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II 8 7 0 1 69:26 14
2. Gießener SV 9 6 2 1 76:49 14
3. TTV 1951/66 Stadtallendorf 9 6 0 3 64:51 12
4. SVH 1945 Kassel 8 4 2 2 60:47 10
5. TV 1894 Braunfels 9 4 1 4 62:66 9
6. TTC RW 1921 Biebrich 8 4 0 4 53:56 8
7. TuS 1884 Kriftel 8 3 1 4 54:62 7
8. VfR Fehlheim 1929 9 3 1 5 53:68 7
9. DJK Blau-Weiß Münster 8 1 1 6 41:65 3
10. NSC Watzenborn-Stbg. 8 0 0 8 30:72 0

 

Oberliga Herren Baden-Württemberg

TTC 95 Odenheim – TTC Tuttlingen 3:9, Maják, Wacker – Schärrer, Ettwein 3:0, Maják – Stickel 2:3, Maják – Schenider 0:3.

TTC Gnadental – TTG Neckarbischofsheim 9:3, Gao, Kramer – Koválik, Bartlog 3:0, Horlacher, Westendorf – Kačník, Frey 3:0, Gao – Kačník 3:0, Horlacher – Koválik 1:3, Gao – Koválik 3:0, Horlacher – Kačník 2:3.

1. SV Salamander Kornwestheim 8 8 0 0 72:22 16
2. TTC Gnadental 8 6 0 2 67:45 12
3. SpVgg Gröningen-Satteldorf 8 5 1 2 61:56 11
4. TTC Singen 8 4 1 3 55:51 9
5. TTG Neckarbischofsheim 8 3 2 3 50:55 8
6. SV Plüderhausen 9 4 0 5 55:50 8
7. TB Untertürkheim 8 3 1 4 54:59 7
8. ESV Weil 8 3 0 5 52:53 6
9. TTC Tuttlingen 9 2 1 6 50:70 5
10. TTC 95 Odenheim 8 0 0 8 17:72 0

 

Oberliga Herren Bayern

SB DJK Rosenheim – TSV Schwabhausen II 9:4, Karas, Buttner – Schvalm, Schmidt 3:0, Karas – Kupfer 3:2, Karas – Schwalm 3:0.

1. SB DJK Rosenheim 10 10 0 0 90:17 20
2. TTC Fortuna Passau II 10 9 0 1 82:48 18
3. SpVgg Thalkirchen 9 6 1 2 68:53 13
4. DJK SB Landshut 10 5 1 4 72:67 11
5. DJK Sparta Noris Nürnberg 10 4 2 4 70:69 10
6. TuS Bad Aibling 10 2 4 4 66:77 8
7. TV 1848 Erlangen 10 4 0 6 53:79 8
8. TSV 1863 Schwabmünchen 9 3 1 5 54:73 7
9. TSV Schwabhausen II 10 3 1 6 67:77 7
10. TSV Windsbach 10 2 1 7 60:81 5
11. MTV 1881 Ingolstadt 10 0 1 9 48:89 1

 

Oberliga Herren Mitte

LTTV Leutzscher Füchse 1990 – Stahl Blankenburg 0:9, Jirásek, Mosslly – Bakic, Kudrna 0:3, Jirásek – Yang 1:3.

SV Dresden-Mitte 1950 – LTTV Leutzscher Füchse 1990 6:9, Nack, Umbescheidt – Jirásek, Mosslly 2:3, Arcila, Orozco – Jirásek 3:0, Oehme – Jirásek 2:3.

1. Stahl Blankenburg 9 7 1 1 76:34 15
2. Medizin Magdeburg 9 6 3 0 78:47 15
3. TTC Börde Magdeburg 9 7 1 1 75:52 15
4. VfB Schleiz 9 4 3 2 72:59 11
5. DJK Biederitz 9 3 1 5 61:70 7
6. TSV Elektronik Gornsdorf 9 3 1 5 53:66 7
7. SV Schott Jena II 9 2 2 5 59:74 6
8. TTV Burgstädt 9 3 0 6 53:70 6
9. LTTV Leutzscher Füchse 1990 9 2 1 6 45:74 5
10. SV Dresden-Mitte 1950 9 0 3 6 52:78 3

 

Herren Bayernliga Süd

SV DJK Kolbermoor – DJK Altdorf 9:5, Jančovič, Khakpour – Schmachtenberger, Wagensonner 3:0, Jančovič – Huber 3:0, Jančovič – Gangl 3:2.

1. FC Bayern München II 8 8 0 0 72:29 16
2. TSV Gräfelfing 9 8 0 1 79:53 16
3. Post SV Telekom Augsburg 8 6 0 2 62:39 12
4. SpVgg Westheim 8 3 2 3 57:57 8
5. DJK SB Landshut II 7 3 1 3 53:51 7
6. DJK Altdorf 8 2 1 5 48:65 5
7. TTG Phoenix Straubing 7 1 2 4 42:59 4
8. TSV Murnau 8 2 0 6 47:67 4
9. TV Ruhmannsfelden 8 2 0 6 42:65 4
10. SV DJK Kolbermoor 9 1 2 6 58:75 4

 

Herren Verbandsliga

TTF Altshausen – SpVgg Mössingen 9:2, Blanár, Očko – Zlámal, Roll 3:0, Blanár – Zlámal 0:3, Blanár – Roll 3:2.

1. TG Donzdorf 9 8 1 0 80:41 17
2. VfL Kirchheim 9 7 0 2 76:45 14
3. TTF Altshausen 9 6 0 3 68:50 12
4. TTC Mühringen 9 5 1 3 68:56 11
5. SSV Reutlingen 9 4 2 3 64:70 10
6. DJK Sportbund Stuttgart II 9 4 0 5 55:68 8
7. TTC Bietigheim-Bissingen II 9 3 1 5 59:64 7
8. SpVgg Mössingen 9 2 2 5 57:72 6
9. NSU Neckarsulm II 9 2 1 6 53:72 5
10. TSG Steinheim/M. 9 0 0 9 39:81 0

 

3. Bundesliga Damen Süd

TSV Schwabhausen II – TTC Langweid 2:6, Welz, Tugui – Kraželová, Schneider 0:3.

1. TTG Süßen 9 7 1 1 51:25 15
2. TTC Langweid 9 7 1 1 50:30 15
3. BSC Rapid Chemnitz 9 7 0 2 45:33 14
4. TSV Schwabhausen II 9 6 0 3 45:35 12
5. NSU Neckarsulm 9 4 2 3 42:36 10
6. VfL Sindelfingen 9 4 1 4 39:33 9
7. SV Schott Jena 9 2 1 6 35:48 5
8. TB Wilferdingen 9 1 2 6 23:50 4
9. TV 1921 Hofstetten 8 1 0 7 24:44 2
10. SV DJK Kolbermoor II 8 1 0 7 23:43 2

 

Regionalliga Damen Südwest

TSV Betzingen – TTC Mülheim-Urmitz/Bhf 8:2, Kalužná, Klimová – Mebus, Feltens 1:3, Kalužná – Mebus 3:0, Klimová – Dick 3:1, Kalužná – Feltens 3:0, Klimová – Pfefferkom 2:3.

1. TTC 1946 Weinheim 9 9 0 0 72:9 18
2. TTC Bietigheim-Bissingen 8 7 1 0 63:25 15
3. TTG Süßen II 9 5 1 3 61:42 11
4. DJK Sportbund Stuttgart 9 5 1 3 55:46 11
5. TTV Rimlingen-Bachem 9 5 0 4 51:47 10
6. TTC Mülheim-Urmitz/Bhf 10 4 2 4 57:56 10
7. TSV Gau-Odernheim 10 3 3 4 55:63 9
8. TSV Betzingen 9 4 0 5 32:54 8
9. TSV Herrlingen 10 3 0 7 46:59 6
10. TTC Wirges 10 2 0 8 34:68 4
11. ASG Altenkirchen 9 0 0 9 15:72 0

 

Oberliga Damen Südwest

TTF Frankenthal – TTV Niederlinxweiler 8:1, Bakaiová, Metzner – Zimmer, Crummenauer 1:3, Bakaiová – Crummenauer 3:0, Bakaiová – Zimmer 3:0.

1. TTF Frankenthal 9 7 2 0 70:31 16
2. FC Queidersbach 9 7 2 0 70:34 16
3. TSG Kaiserslautern 9 5 3 1 61:41 13
4. TTC Nünschweiler 9 5 2 2 61:50 12
5. TSG Zellertal 9 4 2 3 56:45 10
6. TSG Heidesheim 9 4 0 5 53:54 8
7. TTSV Saarlouis-Fraulautern 8 3 1 4 47:45 7
8. DJK Heusweiler 9 2 0 7 33:66 4
9. TTC Gelb-Rot Trier 7 0 0 7 12:56 0
10. TTV Niederlinxweiler 8 0 0 8 23:64 0

 

Pridať komentár