Potvrdené! Balážová a Wang idú na Olympiádu!!! |

Potvrdené! Balážová a Wang idú na Olympiádu!!!

Barbora Balážová

Barbora Balážová

Svetový rebríček k 1.5.2016 bol kľúčom k účasti na Olympijských hrách 2016. Slovenský stolnotenisový zväz už dostal potvrdenie, že do Brazílie pocestuje aj dvojica slovenských reprezentantov.

Wang Yang, ktorý na Slovensko pricestoval pred pár rokmi a stal sa členom tímu Jána Skálu – Stavoimpexu Holíč, podával v posledných mesiacoch výborné výkony, o čom svedčí aj jeho 50. priečka vo svetovom rebríčku. Okrem hráča poľského klubu Grudziadz rozšíri výpravu Slovenska Barbora Balážová (69. hráčka sveta), odchovankyňa ŠKST Topoľčany, ktorá bola už pred štyrmi rokmi krôčik od OH v kvalifikácii. Vtedy to nevyšlo, no dnes sa spoločne s Wangom môže hráčka Tusem Essen tešiť z účasti na podujatí, ktoré je snom každého športovca.

 

Reakcia oboch hráčov (aspoň Bášky) sa pokúsim priniesť čoskoro…

2 komentáre Already!

  1. Ján Skala píše:

    Všetci,čo ste Skalovi podrážali nohy ,teraz Skalovi môžte posielať gratulácie,čo Skala dokázal pre Slovenský stolný tenis prostredníctvom Wang Yanga.Stálo to more času ,more penazí ,ale oplatilo sa.Teraz páni urobte aj vy niečo pre Slovenský stolný tenis.Nech žije VV KSTZ Trnava,ktorý mna v poslednej dobe tak znechucoval až som musel odísť hrať stolný tenis do Hodonína

Pridať komentár