V Trenčíne triumfoval Valuch, v exhibícii sa predstavila československá legenda |

V Trenčíne triumfoval Valuch, v exhibícii sa predstavila československá legenda

V exhibícii sa predstavili Martin Palček a legendárny Petr Korbel.

V exhibícii sa predstavili Martin Palček a legendárny Petr Korbel.

V sobotu 4. júna zorganizoval stolnotenisový oddiel KERAMING – KUBRAN Trenčín v spolupráci so sponzormi a Slovenským zväzom protifašistických bojovníkov a Oblastným zväzom stolného tenisu Trenčín v športovej hale na Sihoti už 10. ročník medzinárodného stolnotenisového turnaja o pohár oslobodenia Mesta Trenčín.

Turnaj bol rozdelený do troch kategórií: hlavná súťaž, veteráni nad 50 rokov vrátane a  mládež do 15 rokov vrátane.

V hlavnej kategórii sa turnaja zúčastnilo 83 hráčov. Potešujúce je, že turnaja sa už tradične zúčastňujú aj hráči vysokých kvalít ako Thomas Keinath, Martin Olejnik, Petr David, Alexander Valuch, Erik Illáš a ďalší.

Vo finále sa stretli slovenskí reprezentanti Alexander Valuch z TB/ASV REGENSTAUF a Thomas Keinath z TTC FULDA – MABERZELL. Po ťažkom a peknom boji nakoniec zvíťazil Alexander Valuch 3:2.

V kategórií veteráni bolo 29 hráčov, takmer o 100% viac ako minulý rok. Víťazom sa stal Ivan Páleník, hráč STO Valča. V kategórii mládež bolo 24 hráčov a víťazkou sa stala Monika Marousková, hráčka Keraming-Kubran Trenčín.

Najlepší hráči v kategóriách veteráni a deti.

Najlepší hráči v kategóriách veteráni a deti.

Pozvanie na náš turnaj prijal ako hosť Petr Korbel – hrajúca legenda československého stolného tenisu (4. miesto na olympiáde v Atlante – 1996), ktorý s bývalým kolegom z nemeckej ligy Martinom Palčekom, dnes hráčom Keraming-Kubran Trenčín, odohral exhibičný zápas.

Aj touto cestou by sme radi poďakovali mestu Trenčín, Trenčianskemu samosprávnemu kraju a všetkým sponzorom, bez pomoci ktorých by nebolo možné zorganizovať také úžasné športové podujatie.

Pozn.: Zoznam hráčov ako aj výsledková listina je k nahliadnutiu na www.kstztn.sk

 

Ing. Emil Gallovič, Ing. Martin Palcek

2 komentáre Already!

  1. Skala Ján píše:

    Martinku klobúk dole stále si ten pravý gentleman jak v stolnom tenise, tak aj v podnikaní . Chceli sme sa aj my z Holíča zúčastniť tohto podľa mňa výborného podujatia , ale musím sa ti ospravedlniť ,lebo v piatok sme mali ťažké oslavy .Podaktorí prišli do Holíča v sobotu dávno po svitaní. Ženy SKST Hodonín získali jubilejný 10 titul majsteriek ČR . Skrátka 10 sa musela patrične osláviť . Detaily nebudem písať. Nabudúce dúfam , že ty prijdeš do Holíča na turnaj , už teraz si srdečne pozývaný aj so Zellmanom a my prijdeme na 11 ročník do Trenčína .Držím Kubranu Trenčín palce .

  2. Martin Palcek píše:

    Pan Skala dakujeme za podporu a mile slova, hlavny donor a sponzor turnaja je pan Emil Gallovic bez ktoreho by sa tento turnaj neuskutocnil. Rad by som vyuzil tuto prilezitost a podakoval Vam ze ste organizacne a manazersky dotiahol na Slovensko svetoveho hraca Wanga a co Vas to stalo usilia, casu a starosti pochopia len ludia co sa v zivote pokusili nieco zmenit alebo dosiahnut. Viem ze idete Wanga osobne povzbudzovat aj do Ria na OH tak drzim palce a verim ze Slovensko budete reprezentovat na dostovnej urovni. To ze sme si Vas ako vyznamneho podporovatela a donora stolneho tenisu svojimi zabo mysimi spormi odtiahli do CR kde sa sponzorsky angazujete, je vizitka nasho systemu, kde namiesto velebenia sponzorov stolneho tenisu mu kladieme polena pod nohy a chceme mu vsetko znechutit. Verim ze sa este na Slovensko vratite, na 11 rocnik turnaja v Trencine mame viziu predstavit este znamejsiu osobnost svetoveho stolneho tenisu ako bola tento rok, tu a tam sa hram s myslienkou ze mozno aj wnajznamejsiu. Nechajme sa prekvapit!

Pridať komentár