Rakúsko: Janči a Kutiš patria stále medzi elitu, darí sa aj ženám |

Rakúsko: Janči a Kutiš patria stále medzi elitu, darí sa aj ženám

KutišPo dlhšej odmlke sme sa pozreli aj na kompletný program slovenských hráčov v Rakúsku, kde podávajú stabilne výborné výkony najmä skúsené stolnotenisové legendy.

Tréner Topoľčian Anton Kutiš a Tomáš Janči, ktorý bol pri medaile Československa v družstvách v roku 1991, keď naši vyradili Čínu a získali bronz.

Tomáš Janči zaznamenal cez víkend stopercentnú bilanciu, Sierndorfu pomohol k víťazstvu 6:3 a remíze 5:5. Tomáš je s bilanciou 17:3 druhým najlepším hráčom druhej najvyššej rakúskej súťaže.

Anton Kutiš bodoval v prvom zápase naplno, v tom druhom, proti silnému súperovi, sa mu, žiaľ, nedarilo. O jeho stabilnej výkonnosti však tiež hovorí skóre 15:5, ktoré ho radí na ôsme miesto v celkovej úspešnosti.

Darilo sa aj ženám, či už Adriáne Minárovej a Simone Fabiánovej v najvyššej súťaži, alebo trio Popová, Petreková a Vizinová v druhej najvyššej súťaži…

 

Herren 2B

Sierndorf – SV Leoben 6:3, Janči – Köberl 3:1, Janči – Probst 3:1, Janči – Hufnagl 3:1.

Sportklub/Flötzersteig – HiWay Grill Kapfenberg2 6:4, Kutiš – Pichler 3:1, Kutiš – David Ye 3:1, Kutiš – Peitler 3:0, Kutiš, Gottweis – Peitler, David Ye 3:1.

Sportklub/Flötzersteig – Wr. Neustadt Allround 0:6, Kutiš – Buganyi 0:3, Kutiš – Zoltan 1:3.

Sierndorf – SPG Feldkirchen/Puch 5:5, Janči – Nöst 3:1, Janči – Zafostnik 3:1, Janči – Scherer 3:0, Janči, Kufmüller – Scherer, Zafostnik 3:1.

1. Walter Wels 7 6 1 0 41:21 23
2. Wr. Neustadt Allround 8 6 0 2 43:21 22
3. Oberndorf 7 6 1 0 41:20 20
4. TTSG Weinviertel 7 4 1 2 35:24 16
5. SG Gumpoldskirchen/Mödling 7 3 1 3 30:32 14
6. SPG Feldkirchen/Puch 7 3 1 3 29:32 14
7. Sierndorf 7 2 2 3 30:35 14
8. HiWay Grill Kapfenberg 8 1 1 6 25:45 11
9. Sportklub/Flötzersteig 7 1 0 6 24:40 9
10. SV Leoben 7 0 0 7 14:42 7

 

Bundesliga Damen

Wr. Neudorf – Bodensdorf 3:3, Fabianová – Schätzer 3:0, Fabianová, Fuchs – Schätzer, Burgar 3:1, Fabianová – Burgar 0:3.

TTC Übelbach – LZ Froschberg 2:4, Minárová – Kellermann 3:0, Minárová, Storer – Lupulesku, Mischek 2:3, Minárová – Lupulesku 0:3.

SU Spk. Kufstein – Wr. Neudorf 5:1, Bene – Fabianová 3:2, Nyitrai – Fabianová 3:0.

1. Linz AG Froschberg 5 4 1 0 19:11 20
2. LZ easyTherm Linz-Froschberg 5 3 0 2 18:12 14
3. TTC Übelbach 4 2 1 1 14:10 14
4. SU Spk. Kufstein 5 1 3 1 16:14 12
5. Linz AG Froschberg 4 2 1 1 13:11 10
6. Oberndorf 5 0 1 4 9:21 10
7. Bodensdorf 5 1 2 2 15:15 9
8. Wr. Neudorf 5 1 1 3 10:20 8

Damen 2

SG Pottenbrunn/Sportu. St. Pölten – SG Gumpoldskirchen/Mödling 2:6, Habesohn – Petreková 0:3, Winkler – Petreková 1:3.

Oberes Triestingtal/Guntramsdorf – Baden AC 4:6, Vizinová – Kozyritskaya 3:1, Vizinová – Leitner 0:3, Vizinová – Pasalic 3:1, Vizinová, Ming Chen – Pasalic, Leitner 0:3.

SG Gumpoldskirchen/Mödling – TTC Raiba Kirchbichl 6:1, Petreková – Kapfinger 3:1, Petreková – Juric 3:2.

Wr. Neudorf 2 – Baden AC 5:5, Popová – Leitner 3:1, Popová – Tischler 3:0, Popová – Pasalic 3:0, Popová, Habesohn-Strelec – Pasalic, Leitner 3:0.

Oberes Triestingtal/Guntramsdorf – Mariahilf/Langenzersdorf 6:3, Vizinová – Gerhardt 3:1, Vizinová – Luger 3:0, Vizinová – Gropper 3:0.

SG TT Amstetten – Oberes Triestingtal/Guntramsdorf 6:1, Fuchs – Vizinová 3:1, Steinbacher – Vizinová 3:0, Worischek – Vizinová 3:0.

SG Gumpoldskirchen/Mödling – POST SV Graz 3:6, Petreková – Toplek 1:3, Petreková – Unterweger 0:3, Petreková – Katona 3:0.

Sportklub/Flötzersteig – Wr. Neudorf2 6:4, Magerle – Popová 0:3, Liu – Popová 3:0, Schuster – Popová 0:3, Liu, Schuster – Popová, Habesohn-Strelec 3:1.

Baden AC – SG Gumpoldskirchen/Mödling 3:6, Tischler – Petreková 2:3, Pasalic – Petreková 0:3, Leitner – Petreková 3:2.

1. TTC 'CarinthiaWinds' Villach 9 9 0 0 54:11 31
2. ESV Bruck/Mur 9 7 2 0 52:31 28
3. POST SV Graz 9 5 2 2 46:36 23
4. SG TT Amstetten 9 4 3 2 43:36 20
5. Oberes Triestingtal/Guntramsdorf 9 4 1 4 38:40 19
6. Sportklub / Flötzersteig 9 3 3 3 40:42 18
7. SG Gumpoldskirchen/Mödling 9 4 0 5 34:37 17
8. Wr. Neudorf2 9 2 4 3 41:46 17
9. Baden AC 9 3 1 5 33:47 16
10. SG Pottenbrunn/Sportu. St. Pölten 9 2 2 5 36:44 15
11. TTC Raiba Kirchbichl 9 1 1 7 31:50 12
12. Mariahilf/Langenzersdorf 9 0 1 8 25:53 10

Pridať komentár