Nemecko: Valuch zdolal Balla a Bindhammera, Pavolka Sitaka |

Nemecko: Valuch zdolal Balla a Bindhammera, Pavolka Sitaka

Výkony, ktoré dosiahli naši hráči v nemeckých súťažiach, opäť stoja za pochvalu. Skvele si viedol najmä Alexander Valuch či Michal Pavolka, darilo sa aj dievčatám.

U mužov sa odohralo viacero zaujímavých duel. Zaujal však najmä stopercentný výkon Alexandra Valucha, slovenského reprezentanta, ktorý si poradil s bývalými juniorskými reprezentantmi Nemecka Andreasom Ballom či Felixom Bindhammerom, no jeho celok napriek tomu hladko prehral.

Michal Pavolka si na svoje konto pripísal tri víťazstvu a jednu prehru, keď si poradil aj so známym Ukrajincom, ktorý pôsobil niekoľko rokov v Holíči, Andryiom Sitakom.

U dievčat sa s jesennou časťou sezóny lúčili Truksová a Belopotočanová. Ich tím prehral 6:3, mladé a najmä nádejné Slovenky boli pri všetkých troch bodoch. A výborne si viedla Tatiana Bakaiová, ktorá doviedla svoj tím na čelo Regionalligy Damen Süd.

 

Regionalliga Herren West

TTV 1951/66 Stadtallendorf – TTC Vernich 9:2, Pindura, Schmitt – Mykietyn, Offermann 3:0, Pindura – Loggia 3:1.

SSV Germania Wuppertal – TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II 4:9, Maiwald, Steinwachs – Keinath, Meng 2:3, Marian Maiwald – Keinath 0:3, Marvin Maiwald – Keinath 0:3.

SV Union Velbert – TTV 1951/66 Stadtallendorf 9:0, Berkenkamp, Štepánek – Pindura, Schmitt 3:0, Berkenkamp – Pindura 3:0.

1. TTC RhönSprudel Fulda-Maberzell II 8 7 0 1 63:29 14
2. SV Union Velbert 7 6 1 0 62:31 13
3. TTV 1951/66 Stadtallendorf 8 6 0 2 61:38 12
4. TTV Ronsdorf 9 4 2 3        64:62 10
5. TTC RG Porz 7 3 1 3 45:51 7
6. ASV Einigkeit Süchteln 8 3 1 4 56:57 7
7. TTC Vernich 8 3 1 4 52:57 7
8. SC Buschhausen 8 2 1 5 53:55 5
9. TG 1953 Langenselbold 8 2 1 5        44:60 5
10. SSV Germania Wuppertal 9 0 0 9 21:81 0

 

Regionalliga Herren Südwest

TSG 1845 Heilbronn – TSG Kaiserslautern 3:9, Maják, Seimen – Gnanasekaran, Adamiak 0:3, Maják – Marinkovic 0:3, Maják – Horshkov 0:3.

FT V. 1844 Freiburg – TSG 1845 Heilbronn 9:2, Brunner, Luchner – Maják, Seimen 3:2, Hugger – Maják 3:2.

1. TTC Wöschbach 8 8 0 0 72:24 16
2. TSG Kaiserslautern 9 8 0 1 76:27 16
3. SV Salamander Kornwestheim 7 5 0 2 55:34 10
4. FT V. 1844 Freiburg 8 2 4 2 54:54 8
5. DJK Sportbund Stuttgart 8 3 2 3 56:57 8
6. TTC Wehrden e.V. 8 3 1 4 51:51 7
7. SpVgg Gröningen-Satteldorf 8 2 3 3 49:59 7
8. TTC Wirges 8 2 2 4        46:63 6
9. TTC Kerpen Illingen 7 1 0 6        26:60 2
10. TSG 1845 Heilbronn 9 0 0 9        25:81 0

 

Regionalliga Herren Süd

TB/ASV Regenstauf – SB Versbach 4:9, Valuch, Pytlík – Bindhammer, Stock 3:2, Valuch – Bindhammer 3:0, Valuch – Ball 3:1.

SB DJK Rosenheim – TTC Holzhausen 9:7, Karas, Wetzel – Hoffmann, Muller 1:3, Karas – Meinel 3:1, Karas – Hoffmann 3:1.

1. DJK SpVgg Effeltrich 7 6 1 0 62:32 13
2. SV SR Hohenstein-E. 8 6 0 2 63:45 12
3. Medizin Magdeburg 7 5 1 1 58:36 11
4. SB Versbach 7 5 0 2 56:34 10
5. SB DJK Rosenheim 8 5 0 3 60:51 10
6. TB/ASV Regenstauf 6 2 0 4 38:44 4
7. TSV Schwabhausen 8 2 0 6        42:61 4
8. TTC Holzhausen 8 1 0 7        31:64 2
9. MSV Hettstedt 7 0 0 7 20:63 0

 

Oberliga Herren Baden-Württemberg

TTG Neckarbischofsheim – TG Donzdorf 9:5, Pavolka, Kačník – Danzer, Theiß 3:0, Pavolka – Vajda 3:1, Kačník – Sitak 1:3, Pavolka – Sitak 3:2, Kačník – Vajda 3:2.

TTC Gnadental – TTG Neckarbischofsheim 6:9, Horlacher, Saljani – Pavolka, Kačník 0:3, Gao Pen – Kačník 3:0, Horlacher – Pavolka 0:3, Gao Peng – Pavolka 3:0, Horlacher – Kačník 3:2.

1. SV Plüderhausen 8 7 1 0 71:33 15
2. TTC Bietigheim-Bissingen 7 4 2 1 58:37 10
3. TTG Neckarbischofsheim 8 5 0 3 58:52 10
4. TTV Ettlingen 7 4 1 2 50:48 9
5. VfR Birkmannsweiler 8 4 1 3 59:53 9
6. TTC Gnadental 8 3 1 4        58:60 7
7. TB Untertürkheim 8 2 2 4        53:63 6
8. TG Donzdorf 8 1 3 4        51:66 5
9. VfL Kirchheim 8 2 0 6        48:62 4
10. SC Staig 8 1 1 6        36:68 3

 

Oberliga Herren Mitte

SV Dresden-Mitte 1950 – TTZ Sponeta 3:9, Nack, A. Mindergassov – Jirásek, Tresselt 0:3, Oehme – Jirásek 3:1, Arcila, Orozco – Jirásek 3:1.

1. VfB Schleiz 8 8 0 0 72:29 16
2. TTZ Sponeta 8 7 0 1 66:39 14
3. SSV 07 Schlotheim 8 6 0 2 66:43 12
4. SV Dresden-Mitte 1950 9 4 2 3 65:57 10
5. SV SCHOTT Jena II 8 4 1 3 52:50 9
6. TTC Börde Magdeburg 9 4 1 4        69:63 9
7. DJK Biederitz 7 4 0 3 43:53 8
8. HTTC 09 Wernigerode 9 2 0 7        40:76 4
9. TSV Elektronik Gornsdorf 9 1 0 8        48:77 2
10. SV SR Hohenstein-E. II 9 0 0 9        47:81 0

1. Bundesliga Damen

LTTV Leutzscher Füchse 1990 – TUSEM Essen 1:6, Do Thi, Helbig – Balážová, Bollmeier 0:3, Shavyrina – Balážová 0:3, Mühlbach – Balážová 0:3.

1. SV DJK Kolbermoor 6 6 0 0 36:12 12
2. TTG Bingen/Münster-Sarmsh. 7 5 1 1 37:25 11
3. ttc berlin eastside 5 5 0 0 30:2 10
4. TUSEM Essen 8 4 0 4 34:31 8
5. TuS Bad Driburg 7 3 1 3 29:34 7
6. TTV Hövelhof 6 3 0 3 21:27 6
7. SV Böblingen 6 2 0 4 26:29 4
8. TV Busenbach 7 0 1 6 17:41 1
9. LTTV Leutzscher Füchse 1990 8 0 1 7 18:47 1

 

2. Bundesliga Damen

TTC Langweid – TSV Schwarzenbek 0:6, Kraželová, Schneider – Trifonova, Mollwitz 0:3, Kraželová – Dahlke 2:3.

1. TSV Schwabhausen 10 10 0 0 60:13 20
2. TTK Anröchte 8 7 0 1 45:20 14
3. ESV Weil 9 5 1 3 45:36 11
4. TuS Uentrop 8 4 1 3 39:35 9
5. MTV Tostedt 8 4 1 3 34:36 9
6. ATSV Saarbrücken 9 3 2 4 31:43 8
7. TSV 1909 Langstadt 6 2 1 3 24:28 5
8. Kieler TTK Grün-Weiß 9 1 3 5 34:45 5
9. DJK Offenburg 7 1 2 4 23:36 4
10. TTC Langweid 9 2 0 7 28:49 4
11. TSV Schwarzenbek 9 1 1 7 25:47 3

 

3. Bundesliga Damen Süd

SV SCHOTT Jena – TB Wilferdingen 6:3, Jadresko, Tischenko – Truksová, Belopotočanová 1:3, Overhoff – Belopotočanová 0:3, Schädlich – Truksová 3:2, Overhoff – Truksová  2:3, Schädlich – Belopotočanová 3:1.

1. BSC Rapid Chemnitz 9 9 0 0 54:25 18
2. TTC 1946 Weinheim 8 5 1 2 40:28 11
3. TSV Schwabhausen II 9 5 0 4 42:36 10
4. TV 1921 Hofstetten 8 3 3 2 39:35 9
5. VfL Sindelfingen 8 3 3 2 38:34 9
6. TTG Süßen 9 3 3 3 40:43 9
7. TuS Fürstenfeldbruck 9 2 4 3 38:46 8
8. NSU Neckarsulm 8 2 1 5 35:38 5
9. SV SCHOTT Jena 9 1 2 6 27:49 4
10. TB Wilferdingen 9 1 1 7 31:50 3

 

Regionalliga Damen Süd

BSC Rapid Chemnitz II – SV DJK Kolbermoor II 2:8, Hoffmann, S. Scheibe – Bakaiová, Tiefenbrunner 0:3, M. Scheibe – Bakaiová 2:3, Hoffmann – Bakaiová 0:3.

TTC HS Schwarza – SV DJK Kolbermoor II 1:8, Chen, Schneider – Bakaiová, Tiefenbrunner 2:3, Schneider – Bakaiová 0:3, Chen – Bakaiová 1:3.

1. SV DJK Kolbermoor II 9 8 1 0 71:29 17
2. DJK Ettmannsdorf 9 8 0 1 70:29 16
3. BSC Rapid Chemnitz II 9 6 0 3 55:50 12
4. TSV Schwabhausen III 8 2 3 3 51:49 7
5. DJK SB Regensburg 9 3 1 5 46:59 7
6. RV Viktoria Wombach 7 3 0 4 41:48 6
7. TTC Birkland 8 3 0 5 37:53 6
8. ESV Lokomotive Pirna 8 2 1 5 42:53 5
9. TTC HS Schwarza 8 2 1 5 38:58 5
10. LTTV Leutzscher Füchse 1990 II 9 1 1 7        43:66 3
11. TSV Schwarzenbek 9 1 1 7 25:47 3
12. Mariahilf/Langenzersdorf 9 0 1 8 25:53 10

Pridať komentár