Bardoň sa vracia na Slovensko, Dudince posilní aj ukrajinský reprezentant |

Bardoň sa vracia na Slovensko, Dudince posilní aj ukrajinský reprezentant

V zostave Erik Illáš, Tomáš Sadílek a Jakub Figeľ si družstvo okolo manažéra Petra Hlošeka vybojovala v slovenskej extralige strieborné medaily. Zdá sa však, že Hontianske Trsťany/Dudince sa s účasťou vo finále nechcú uspokojiť, o čom svedčia aj ich nové posily.

V tíme ostáva Erik Illáš, no po rokoch strávených v zahraničí bude jeho spoluhráč, s ktorým vyrastal v Topoľčanoch. Áno, dres Hontianskych Trstian/Dudiniec oblečeie skúsený Michal Bardoň. „Miša som chcel už dávno. Máme spolu dobrý vzťah. Vlastne, aj preto som pozície hráčov neobsadil úplne a čakal som na jeho vyjadrenie.  Mišo by sa mal sťahovať k nám do Levíc, a na Základnej škole Vinohrady, kde začne chodiť môj syn, začneme spolu s ním a Erikom Illášom trénovať deti. To bola aj moja podmienka,“ povedal pre náš web Petr Hlošek.

K dvoch odchovancom ŠKST Topoľčany pribudne aj ďalšia hviezda. Do tretice bude hráčom tohto celku Oleksandr Didukh, ktorý v uplynulej sezóne hral za Vydrany, s ktorými aj vybojoval majstrovský titul. „V mene Sašu Didukha som vsadil viac-menej na kvalitu. Je to značka a záruka kvality, spoľahlivosti, je to výborný chalan. Dohodli sme sa hneď na prvom stretnutí v Prahe, kde bol na turnaji a ja na obchodných cestách. Poznám aj jeho ženu, čakajú spolu bábätko, takže bude bývať doma a bude chodiť len na zápasy,“ dodal Hlošek.

Manažér vicemajstra SR zo sezóny 2016/2017 len potvrdil fakt, že v novej sezóne má len tie najvyššie plány a jeho tím bude hrať aj v pohári ETTU.

2 komentáre Already!

  1. Brano Kaluzny píše:

    Peťo, vidím jasný cieľ útok na titul. Ale skvelý je jasný plán práce s mládežou. Držím v tom palce

  2. Peter Šulko píše:

    Skvelá správa, bodaj by ich bolo v Slovenskom športe (a pingpongu zvlášť) čo najviac 🙂

Pridať komentár