Toto sú naše záväzky, ak dostaneme dôveru |

Toto sú naše záväzky, ak dostaneme dôveru

Ešte posledný odkaz pred voľbami – nadviažeme na našu skôr prezentovanú víziu (zobrazenú ako dom). Len ten, kto má konkrétny program, sa nemusí báť výzvy vybudovať takúto pevnú stavbu. A bez schopnosti niesť zodpovednosť za výsledky sa zastavíte už pri základoch. Tento tím prišiel s jasnou víziou a konkrétnym programom ako budúcnosť vybudovať. Sú to jasne zadefinované opatrenia, ktoré bude možné jednoznačne vyhodnotiť. Nebojíme sa zaň zobrať zodpovednosť napriek tomu, že rozsah zmien je obrovský. Tímová práca pri jeho tvorbe bola úžasným zážitkom.

AUTOR: TÍM OKOLO ANTONA HAJDUKA

Toto sú naše záväzky, ak dostaneme dôveru:

 

 

 

 

 

 

 

 

9 komentárov Already!

 1. Kiko píše:

  – moznost klubov uchadzat sa o organizaciu sustredeni? (to predsa mohli, mozu a budu aj bez SSTZ, co s tym ma vobec spolocne SSTZ, udeli povolenie?)
  – ziskame hlavneho sponzora SSTZ a extraligy (uz mate alebo ako si mozete byt isty?, treba konkretnejsie rozpisat v cislach, percentach co to bude obnasat, ze SSTZ a extraliga budu mat dakeho sponzora, bude preplacat klubom startovne, cesty, ubytovanie, stravu…?)
  – priprava mladeze v regionalnych centrach / budu musiet splnat poziadavky ( vy nakazete klubom moznost pripravy a oni budu musiet zabezpecit poziadavky alebo sstz 100% zariadi vystavbu/dostavbu/poziadavky na naklady zvazu? Kolko bude takych centier? V kazdom kraji?

 2. Fero Solár píše:

  Braňo a spol.
  Ja osobne tej vašej iniciatíve veľmi neverím. Prečo? Tým vašim záväzkom, úlohám a cieľom chýba jedno, pre mňa to najpodstatnejšie, a to je, do kedy a z čoho. Predsa každý manažér by mal vedieť, že každá úloha, uznesenie, záväzok…by malo byť časovo ohraničené a bližšie špecifikované. Z jednoduchého dôvodu, aby bolo aj merateľné .Napr. v horizonte do 31.12.2017 zriadime z prostriedkov….vrcholové stredisko v Rači…. Toto mi tu chýba. Takto to na mňa pôsobí skôr ako čistý populizmus, alebo ,, keď vtáčka chytajú, pekne mu spievajú,, Najväčší problém vášho tímu vidím v kormidelníkovi, ktorý slovko mládež by už nemal používať v kampani. Na východe republiky nám už dvakrát ukázal ako to nevie a ani nemá záujem. Veľmi pekne píše o tom čo nerobí. Chytáte v pstruhových vodách na červíka, to nie stále dopadne dobre. Nehovoriac o osobnom prospechu členov vášho tímu, tomu mám ako uveriť? Aj o tom som tu čítal, ako vám to vadí….

 3. Vlado píše:

  Ferko, ako nezaujatý človek s tebou súhlasím, každý projekt musí mať presne vyšpecifikované vecné, časové aj finančné hľadisko.

  Na druhej strane si myslím, že táto zverejnená tabuľka je len propagačná, čiže niekde existuje aj projekt v ktorom sú jednotlivé heslá aj konkrétne rozpracované so všetkým čo k tomu patrí. Ak áno, tak je možno na škodu, že sa ten dokument nedostal aj medzi stolnotenisovú verejnosť.

 4. Petr hlošek píše:

  Chci dát novému výboru šanci .určitě ku prospěchu nás všech , že dostala šanci nová krev .je to sice
  Celé postavené na slibech a řečich , ale budiž .čas ukáže jaké to srdce Ping pongové opravdu mají.
  Jen jedno mě zaráží . Ani jeden nově zvolený kandidát okrem Roman grigel a JUDr . Fink nezaložil svůj vlastní klub . Neuvázal nám už vo před jak jim to dobře funguje jaký mají progres.kde teda nabrali tu zkušenost ?co vše to obnáší .jejich děti trénuji za naše peníze v hale sstz.která je mimochodem podle rozpočtu minus 30.000eur.

 5. Vlado píše:

  nechcem robiť nejakého obhajcu novozvoleným ľuďom, ale ak niekto niekam kandiduje ako nový kandidát, tak to má vždy postavené na „rečiach a sľuboch“.;-)
  Tak isto mi príde ako zbytočné, aby napríklad člen VV zodpovedný napríklad za metodiku mal aj skúsenosť so založením vlastného klubu.
  Minimálne posledných 10 rokov sa všetci sťažujú ako to zväz robí zle, a keď dôjde k akej takej zmene, tak sme zase nespokojní:-)
  Keď sa pozriem na ten výbor očami obyčajného fanúšika, tak ten výbor nevyzerá vôbec zle.
  Je tam určitá kontinuita reprezentovaná predsedom, p. Čelkom, Vaniakom, Gallom či Brúderovou plus ľudia, ktorých skúsenosti spochybňovať mi príde pritiahnuté za vlasy. Myslím, že Truksa s Pištejom na slovensku nemusia nikomu nič dokazovať, viď aj ich posledné vystúpenie na MS, ktoré bolo ukážkové, detto manažérske schopnosti človeka, ktorý roky riadi firmu s obratom pol miliardy eurobubáčikov okorenené aj jeho hráčskymi a trénerskými skúsenosťami no a Romana asi na slovensku netreba nikomu zvlášť predstavovať.
  Osobne vo výbore nevidím človeka, ktorý by nemal čo k stolnému tenisu povedať, práve naopak.
  Otázkou samozrejme ostáva, či nový výbor dokáže ťahať za jeden povraz v prospech celého zväzu, ale to samozrejme ukáže až čas. Treba novému výboru popriať všetko dobré, členská základňa ich bude určite pozorne sledovať a vystaví im formálne aj neformálne hodnotenie aj priebežne a aj na ďalšej volebnej konferencii.

 6. Petr hlošek píše:

  Mate pravdu pane Vlado..vidím ze vyjádřit svůj názor je vždy na Slovensku problém .

 7. Vlado píše:

  Pán Hlošek, ale ja netvrdím, že Váš názor je zlý, alebo nesprávny. Skôr poukazujem na to, že je možno aj dobre, že výbor je rôznorodý, sú v ňom dlhoroční funkcionári so skúsenosťou s fungovaním štátnych orgánov, okresný či krajských štruktúr sstz, bývalí hráči, tréneri, či ľudia so skúsenosťami z podnikania a pár ľudí čo založili či riadili klub.
  Podľa mňa nie zlý mix, ktorý by mohol zaručiť komplexnejší pohľad na riešenia vecí. Ak samozrejme budú dotyční funkcionári spolupracovať a politikárčenie pôjde bokom.

  Ale máte pravdu v tom, že by sa tam zišiel minimálne jeden človek, ktorý riadi resp. vlastní klub zameraný hlavne na dospelých, lebo väčšina výboru sa profiluje zameraním skôr na mládežnícky stolný tenis. Je určite na škodu, že nik taký nekandidoval.

 8. Miro Komorný píše:

  Pán Hlošek, nepoznám Vás, ale dovolím si nesúhlasiť. Na Slovensku už našťastie nie je problém vyjadriť svoj názor. Problém s tým majú len tí, ktorí chcú, aby s tým ich názorom všetci ostatní súhlasili 🙂 Ja sa osobne prikláňam k p. Vladovi. Kto nič nerobí, nič nepokazí. Niektorých trochu poznám. Tí ľudia tam nekandidovali preto, že by sa tam chceli „zašiť“, lebo nič iné robiť nevedia. Ani lukratívny flek to asi nebude. Jednoducho už majú dosť toho, ako to tu (ne)funguje a našli v sebe odvahu a odhodlanie s tým niečo spraviť. Viem, že keď niekto vie hrať slušne pingpong, tak automaticky nemusí byť aj dobrý funkcionár. Ale môže byť a má na štartovacej čiare miernu výhodu v tom, že videl ako to funguje inde. S oprávnenou kritikou počkajme aspoň rok-dva. Potom by už mohli byť vidieť prvé náznaky, kto na čo má alebo nemá..

  Prajem celému výboru veľa zdaru a nech im odhodlanie k zmenám vydrží čo najdlhšie.

 9. Petr hlošek píše:

  Měl jsem tu čest hlasovat a pod hlasovací lístek jsem podepsal nemám problém to zveřejnit . Volil jsem zlatou střední cestu .a určitě jsem rad , že přijde nová krev. Měl jsem jen otázky a ty jsem zde od prezentoval .ja chci , ať vše funguje jak má, ale ať jsou ty podmínky pro všechny stejné.mohl by jsem se tu rozepsat a bylo by to do nekonečna .u jmen kde jsem si nebyl jistý jsem se zdržel hlasování .nový výbor se mi líbí a jsou tam jména , které jsem si přál.ještě jednou proto a naposledy snad , přeji jim jen samé správné a férové rozhodnutí

Pridať komentár