Kalendár |

Kalendár

November


5.-9.11. GAC Group ITTF World Tour, Russian Open, Ekaterinburg (RUS) – Major Series


5.-9.11. Hungarian Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Szombathely, (HUN)


8.11. 2.SPM najmladšie žiactvo, STK Veľké Uherce


12.-14.11. GAC Group ITTF World Tour, Swedish Open, Stockholm (SWE) – Major Series


14.-16.11. Estonian Junior and Cadet Open, 8th Kanepi Memorial, Haapsalu (EST)


14.-15.11. Extraliga muži, 4.kolo


15.11. 1.liga muži – 4.kolo, Extraliga ženy – 3.kolo


16.11. 2.SPM mladší žiaci, TTC Považská Bystrica


16.11. 2.SPM mladšie žiačky, TTC Majcichov


17.11. Extraliga dorastenci – 2.kolo


18.11. Superliga – 5.kolo


22.11. 2.SPM dorastenci – TJ Lokomotíva Vrútky


22.11. 2.SPM dorastenky – STO Spoje Bratislava


25.11. Superliga – 6.kolo


25.-30.11. Russian Junior and Cadet Open 15th Memorial Nikolay Nikitin, St. Petersburg (RUS)


28.-29.11. Extraliga muži, 5.kolo


29.11. 1.liga muži – 5.kolo, Extraliga ženy – 4.kolo, 1.liga ženy – 2.kolo


30.11.-7.12. World Junior Table Tennis Championships, Shanghai (CHN)


 

December


4.-7. 12. Finlandia Open, Helsinki (FIN)


6.12. 2.SPM, staršie žiactvo, STO Valaliky


11.-14.12. GAC Group 2014 ITTF World Tour Grand Finals, Bangkok (THA)


12.-13.12. Extraliga muži, 6.kolo


13.12. 1.liga muži – 6.kolo, Extraliga ženy – 5.kolo, 1.liga ženy západ – 3.kolo


20.12. 2.SPM, U21, Bratislava – SSTZ


27.12. SP mužov, Nové Zámky


 

Január


9.-11.1. Joola Hungarian Mini Cadet Open


8.-11.1. World Team Cup, Dubai (UAE)


10.1. 3. SPM dorastenci – 1.PPC Fortuna Kežmarok


10.1. 3.SPM dorastenky – ŠŠK Central Svidník


16.-17.1. Extraliga muži, 7.kolo


17.1. 1.liga muži – 7.kolo, Extraliga ženy – 6.kolo, 1.liga ženy západ – 4.kolo


18.1. 3.SPM mladší žiaci, TJ Lokomotíva Vrútky


18.1. 3.SPM mladšie žiačky, TTC Považská Bystrica


23.-25.1.  Swiss Open, Lausanne (SUI)


23.-25.1. Global Junior Circuit Finals, TBD


23.-24.1. Extraliga muži, 8.kolo


24.1. 1.liga muži – 8.kolo, Extraliga ženy – 7.kolo


25.1. Extraliga dorastenci – 3.kolo


28.1.-1.2. GAC Group World Tour, Hungarian Open, Budapest (HUN) – Challenge Series


31.1. 3.SPM, staršie žiactvo, STK Lokomotíva Košice


 

Február


3.-7. 2. Bahrain Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Manama (BRN)


5.-8.2. International Open Table Tennis Competition to the Memory of János Molnár


6.-8.2. European TOP 16 Cup, Baku (AZE)


7.2. 3.SPM U21, usporiadateľ bude určený dodatočne


11.-15.2. Czech Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Hodonin (CZE)


11.-15.2.  GAC Group World Tour, Kuwait Open, Kuwait City (KUW) – Super Series


14.2. 3.SPM najmladší žiaci, ŠK JÁŇAN Moravský sv. Ján


14.2. 3.SPM najmladšie žiačky, STK Nová Baňa / Podlužany


17.-22.2. GAC Group World Tour, Qatar Open, Doha (QAT) – Super Series


18.-22.2. Sweden Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Orebro (SWE)


20.-21.2. Extraliga muži, 9.kolo


21.2. 1.liga muži – 9.kolo, Extraliga ženy – 8.kolo, 1.liga ženy západ – 5.kolo, 1.liga ženy východ – 3.kolo


27.2.-1.3. M SR mužov a žien


 

Marec


4.-8.3. Italy Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Lignano (ITA)


4.-8.3. GAC Group World Tour, Morocco Open, TBD (MAR) – Challenge Series


6.-8.3.  Mini & Mini Mini Cadet, Malacky


10.-14.3.  GAC Group World Tour, Nigeria Open, Lagos (NGR) – Challenge Series


13.-14.3. Extraliga muži, 10.kolo


14.3. 1.liga muži – 10.kolo, Extraliga ženy – 9.kolo, 1.liga ženy západ – 6.kolo, 1.liga ženy východ – 4.kolo


18.-22.3. GAC Group World Tour, German Open, Bremen (GER) – Super Series


21.3. 4.SPM dorastenci – STK Stará Ľubovňa


21.3. 4.SPM dorastenky – ŠKST Ružomberok


22.-26.3. Tunisia Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Monastir (TUN)


25.-29.3. GAC Group World Tour, Spanish Open, Almeria (ESP) – Major Series


27.-28.3. Extraliga muži, 11.kolo


28.3. 1.liga muži – 11.kolo, Extraliga ženy – 10.kolo, 1.liga ženy – 1.barážové stretnutie medzi Východ a Západ


29.3. 4.SPM najmladšie žiactvo, STO Valaliky


 

Apríl


1.-5.4. Belgium Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Spa (BEL)


3.-6.4. LINZ, 13th Linde Youth Champ, (AUT)


10.-11.4.  Extraliga muži, 12.kolo


11.4. 1.liga muži – 12.kolo, Extraliga ženy – 11.kolo, 1.liga ženy – 2.barážové stretnutie medzi Východ a Západ


4. 4. SPM mladší žiaci, STK Veľké Uherce


4. 4. SPM mladšie žiačky, MSK Malacky


15.-18.4. 8th Luxembourg Open, Luxembourg (LUX)


17.-18.4. Majstrovstvá SR družstiev mužov (Finále Extraligy)


18.4. Majstrovstvá SR družstiev žien (Finále Extraligy)


18.4. baráž o záchranu v 1.lige mužov


18.4. 1.stretnutie, kvalifikácia o postup do Extraligy žien


19.4. Extraliga dorast – 4.kolo


25.4. 4.SPM starší žiaci, MSK Čadca


25.4. 4.SPM staršie žiačky, Junior Čaňa


26.4. 2.stretnutie, kvalifikácia o postup do Extraligy žien


27.4.-3.5. World Table Tennis Championships, Suzhou (CHN)


 

Máj


1.5.  Majstrovstvá SR družstiev, mladší žiaci


1.5. Majstrovstvá SR družstiev, mladšie žiačky


2.-3.5. Majstrovstvá SR, dorast


6.-10.5. Spanish Junior & Cadet Open, ITTF Junior Circuit, Platja d’Aro (ESP)


9.-10.5. Majstrovstvá SR, najmladšie žiactvo,


13.-17.5. GAC Group World Tour, Belarus Open, Minsk (BLR) – Challenge Series


13.-17.5. Thailand Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Bangkok (THA)


16.-17.5. Majstrovstvá SR, staršie žiactvo


19.-23.5. GAC Group World Tour, Croatia Open, Zagreb (CRO) – Challenge Series


21.-24.5. Slovakia Junior Open, ITTF Junior Circuit, Senec (SVK)


27.-31.5. Polish Junior & Cadet Open, ITTF Premium Junior Circuit, Wladyslawowo (POL)


27.-31.5. GAC Group World Tour, Philippines Open, Subic Bay (PHI) – Challenge Series


29.-31.5. GP Prague


 

Jún


3.-7.6. GAC Group World Tour, Australian Open, Sydney (AUS) – Challenge Series


6.-7.6. Majstrovstvá SR, mladšie žiactvo,


6.6. 4.SPM U21, STK Pezinok


13.6. Majstrovstvá SR družstiev, dorast (nadstavba dor. extraligy)


14.6. Kvalifikácia do Extraligy dorastu


13.-19.6. European Games – table tennis event, Baku (AZE)


20.6. Majstrovstvá SR družstiev, starší žiaci


20.6. Majstrovstvá SR družstiev, staršie žiačky


24.-28.6. China Junior & Cadet Open, ITTF Golden Series Junior Circuit, Taicang (CHN)


24.-28.6. GAC Group World Tour, Japan Open, Kobe (JPN) – Super Series


 

Júl


1.-05.7. GAC Group World Tour, Korea Open, TBD (KOR) – Super Series


3.-14.7. Universiade, Gwangju (KOR)


10.-19.7. European Youth Championships, Bratislava (SVK)