Stránka nielen o profesionáloch |

Stránka nielen o profesionáloch

Konkurenciu, akou disponuje stolný tenis, môže závidieť drvivá väčšina športov. Veď pingpongový stôl nájdete takmer v každej obci na Slovensku, dlhodobé mužské súťaže družstiev sú zoradené od extraligy až po 9. ligu, počet účastníkov nielen mládežníckych turnajov býva pravidelne vysoký.

Ja som so stolným tenisom začal v deviatich rokoch a nepretržite sa mu na poloprofesionálnej úrovni venujem dodnes. Samozrejme, počas svojej kariéry prišli aj nejaké úspechy, no často prichádzajú aj tie menej radostné chvíle. Napriek tomu ma tento šport doslovne napĺňa a okrem pravidelných tréningov rád sledujem výsledky vás – „mojich“ kolegov či už v zahraničí, ale aj na slovenskej či regionálnej úrovni.

Keďže už nejaký ten čas pracujem ako športový redaktor, rozhodol som sa v rámci svojho voľného času spojiť tieto dve odvetvia do jedného celku.

Výsledkom je webová stránka slovaktabletennis.com, na ktorej nájdete okrem článkov o podujatiach na Slovensku aj niečo o hráčoch, ktorí si našli angažmán v zahraničí, komentáre z medzinárodných turnajov, užitočné rady nielen pre začiatočníkov, rozhovory s profesionálmi ale aj hráčmi z nižších súťaží, a časom by som rád obohatil túto webovú stránku aj o rôzne súťaže.

Verím, že sa vám bude stránka páčiť a radi sa na ňu budete denne vracať. Ak máte nejaké rady, tipy či nápady, ako tento náš stolnotenisový svet vylepšiť, kontaktujte ma prostredníctvom emailu alebo telefónneho čísla, ktoré sú uvedené na stránke.